Wpis z mikrobloga

Mam rozterkę życiową.
Kupiłam niedawno iphona 13, użytkuje mi się z niego bardzo dobrze, cały ios do mnie przemawia lecz czy naprawdę potrzebuje tak drogiego telefonu ? Stać mnie na niego ale mam wyrzuty sumienia, bo to jednak 4k mogła bym za to polecieć w jakieś ładne miejsce, powinnam kupić jakiegoś samsunga s20 fe i pewnie byłabym zadowolona tak samo... mogę jeszcze go jutro zwrócić, sama już nie wiem pomóżcie prosze ( ͡° ʖ̯ ͡°) #apple #iphone #smartfon #android #technologia #pytanie
  • 150
@Krotniczka: zostaw, jak bedziesz myslec o zmianie za pare lat to ocenisz, czy bylo warto, i najwyzej nastepnym razem kupisz xiaomi. W perspektywie calego zycia 4k nie robi zadnej roznicy.
@serio_serio: zlepiłaś kilka powodów "wyrzuty [...] (finansowo, mentalnie albo coś pomiędzy)" i mówisz że to jedno i to samo "to znaczy, że Cię nie stać". Może i #!$%@? uogólnienie ale jakie niepotrzebne i nieprawdziwe. Kto to w ogóle plusuje XD
@KleKotka nie wiem skąd bierzesz takie informacje. Korzystam z Xiaomi mi 6 od premiery, a więc leci 5 rok. Nie zacina się, nie ma żadnych problemów, ma nagrywanie rozmów. iPhone natomiast miał już przegrany proces za planowe wyłączanie możliwości korzystania ze swoich telefonów. A tak, aktualizacje też mam.

@Krotniczka zastanów się czy koniecznie potrzebujesz tego iPhone'a. Czy to jest warte tych pieniędzy. Jak już inni wspomnieli, jeśli masz rozterki to prawdopodobnie nie.