Wpis z mikrobloga

@marcooo80: Bedąć głupim i naiwnym w 2015 zagłosowałem na antysystemową szmatę '15 w ramach pokazania środkowego palca Komorowskiemu i Dudzie, czego żałuję do dziś i mam poważnego kaca moralnego.
Ale hej, jak go spotkam, to zgodnie z jego słowami mogę mu na legalu teraz w mordę napluć. Takie światełko w tunelu.
  • Odpowiedz
@marcooo80: nie wierzyłem karachanowcom i vichanowcom że na wykopie siedzą głównie przemądrzałe kuce i inne kasztany błędnie przekonane o swojej wyższości, ponadprzeciętnej umiejętności kojarzenia faktów i przewidywania oraz oczywiście wysokiej inteligencji.

A gdy przychodzi co do czego to potem w wątku takim jak ten czytasz że 90% głosowało na przygłupa dude i innych rurkowców czego głęboko żałuje. Cóż, miło, że posypujecie głowę popiołem, ale to min. przez was zacietrzewione kmioty
  • Odpowiedz
@urodzony_25_lipca: o k---a aż taki ferment po Bartosiaku? Ukraincy wrzucają tylko filmy z Wotu żeby każdy Janusz, Piotrek czy inny zwykły człowiek myślał, że Ci zwykli ludzie którzy na co dzień Cię otaczają mogą bronić ojczyzny to i ty możesz
  • Odpowiedz
@marcooo80: Zagłosowałem w 2015 roku na Kukiza jako prezydenta i na jego partię wierząc, że zdoła r----------ć układ czterech partii. O ile nie chodzi o sam wybór, a o zawód jego osobą, gdyż i tak nie było innej alternatywy.
  • Odpowiedz
Uwierzyłem w szkole (na lekcjach historii, WOSu i apelach okolicznościowych), że Polacy ukochali wolność i gołymi rencoma obalili komunę


@ultimateteam_pl: ja to widzę tak.
1. Wojna afganistan zakończyła się w lutym 1989 ogromną porażką zsrr
2. 1989 upada w polsce komunizm
wg. mnie polacy wykorzystali przegraną w afganistanie i wygonili zsrr z polski, rosja nie miała gospodarki aby utrzymać wojska w polsce i innych krajach. To jest tak jak teraz,
  • Odpowiedz