Wpis z mikrobloga

Nikt mi w dzieciństwie nie powiedział, że podcierać t---k najlepiej jest na siedząco, przez co podcierałem na stojąco, co poskutkowało tym, że większą część wieku gówniaka, chodziłem z brudną dupą(,)
  • Odpowiedz
Jak czytam swoje komentarze w internecie sprzed 15 lat to stwierdzam, że byłem niezłym dzbanem. Mam nadzieję, że teraz jestem trochę mniejszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Uwierzylem w propagande ze Joe Biden to schorowany dziadzio z demencja


@marcooo80: bo tak jest. Przeczytał jedną wypowiedź z promptera i pomylił się tylko kilka razy, a to od razu znaczy, że jest w pełni władz umysłowych?
  • Odpowiedz
@marcooo80: od gimnazjum do końca szkoły średniej miałem obowiązkowe 2 języki - angielski i niemiecki. Zawsze podchodziłem do niemieckiego jak do zła koniecznego "nie będę sie uczył języka wroga", "przecież po angielsku dogadam się na całym świecie" a teraz pracuje dla firmy w Niemczech i początki były mega ciężkie.

Kiedyś myślałem że dorośli wiedzą co robią i ich rady są dobre bo mają większe doświadczenie

Kiedyś myślałem że bycie miłym
  • Odpowiedz
Ależ oczywiście, że pójdę tylko teraz wybiorę rozsądnie


@typeczek: Jeśli zagłosowałeś na sektę smoleńską i zorganizowaną grupę przestępczą która akurat była w trakcie rujnowania kraju, to niestety ale nie masz szans zagłosować rozsądnie. Nabierzesz się na to samo tylko pod innym szyldem, jak Bosak albo inny Kukiz
  • Odpowiedz
@marcooo80: Głosowałem na p------------o Bosaka i Konfederację mając 18 lat, niestety czasu nie cofnę i chyba do śmierci będę się wstydzić złapania na populistyczne p---------e obrzydliwych nacjonalistów
  • Odpowiedz