Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1312
Szlag mnie trafia jak pomyślę ile poszło (jak psu w tyłek) młodzieńczej energii w tego dziada, ile zapału, gdy człowiek chciał i wierzył jeszcze, że może świat zmienić. Jak człowiek debila z siebie robił wmawiając innym i (przede wszystkim) sobie, że "Korwin ma może radykalne poglądy, ale liczy się program partii!". "Wolność, Własność, Sprawiedliwość, Koorwin jego mać". Szkalujesz/wiesz o czym mówię - plusujesz.

Pobierz
źródło: comment_1648618758TjFJezLFCIRqNKoNfgrB1W.jpg
  • 132
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 102
@wyjadamzgarnka: @Frasad: jednym z atrybutów młodości jest, częściowo wynikająca z braku zwykłego "doświadczenia zyciowego", wiara w to, że świat jest czarno-biały, zero jedynkowy. I tu cały na biało wchodzi Korwin, z jego "genialnie prostymi" pomysłami, bon motami i paroweczkami. Dopiero po czasie człowiek powoli zdaje sobie sprawę, że w realu nic nie jest zero jedynkowy, "genialnie proste" pomysły są dobre co najwyżej na papierze, a i to do póki nie
@wyjadamzgarnka: @MglawicaKraba: Ale trzeba przyznać, że Korwin coraz bardziej #!$%@? z wiekiem. Odpaliłem sobie kiedyś jego wywiad jakoś z początku lat '00 i zupełnie inaczej się tego słucha i dalej się z nim w większości zgadzam. Nie ma tam #!$%@? o sprawach obyczajowych- 95% wypowiedzi to sprawy ekonomiczne. Więc generalnie zawsze uważałem, że czasami powinien zamilknąć ale teraz widocznie mu się pogorszyło. Z poglądami ekonomicznymi można się zgadzać albo nie
@To_ja_moze_pozamiatam: Ki dys było faktycznie więcej gospodarki, ale i tak potrafił przywalić korwinizmem. Około 2000 pisał w polityce i w jednym felietonie, pan w muszce od wolności i chcącemu nie dzieje się krzywda, proponował pozamykać chorych na HIV w jakiejś wiosce, żeby sobie tam żyli, a panowie mogli bez strachu ruchac( ͡° ͜ʖ ͡°) Już wtedy zapaliła mi się lampka ostrzegawcza, ale jeszcze długo trzymałem za tego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@To_ja_moze_pozamiatam: @patykiem_pisane: tak i nie. To środowisko od zawsze przyciągało antysemitów, psycholi czy nacjoluchów.. for crying out loud - współzałożycielem UPR był Michalkiewicz. Tak, ten Michalkiewicz. Sam poznałem osobiście Brauna podczas "prapremiery" jego filmu "plusy dodatnie, plusy ujemne" podczas spotkania UPR - to już wtedy była umysłowa martwica (tylko jeszcze bez brody i przed lekcjami dykcji). Po prostu wtedy mniej byli oni eksponowani. Ale to zawsze tam było, no ale
@MglawicaKraba w sumie nie wiem czemu ta partia ma takie poparcie dalej, w czasach gdy chodziłem na polibudę miał wśród mojego rocznika poparcie z 90% xD a dzisiaj z tego co wiem to niewiele tych osób dalej chce na nich głosować.

W kółko odwalanie jakiś fikolkow, rozpad partii na mniejsze, już wtedy była popularna opinia, że Korwina trzeba odsunąć od prowadzenia partii i przekazać np takiemu Wiplerowi.

Pamiętam jak w 2015 im
@patykiem_pisane: Nie no- pewnie. Dlatego pisałem o tych 95%. On zawsze miał swoje odpały ale mam wrażenie, że było ich o wiele mniej.
@MglawicaKraba: Myślę, że demonizujesz Michalkiewicza ale jakoś mocno nie śledzę gościa więc nie będę się sprzeczał. W UPR było sporo rozsądnych ludzi. Wtedy nie rozumiałem tego rozłamu (odejście Korwina) ale teraz widać, że widocznie mieli go dosyć. Takie partie zawsze przyciągają ludzi z marginesu politycznego, wyborców niezadowolonych
@MglawicaKraba: Korwin po prostu lubi być liderem. Samcem alfa, tym o którym się mówi i którego wszyscy słuchają. Wchodzi na salę na te jego "wykłady" wszyscy na niego czekają i słuchają uważnie, czasem klaskają...
On miał rzeszę fanatycznie zapatrzonych w niego młodych ludzi. Zdarzały się wśród nich nawet dziewczyny, który sypiały z charyzmatycznym liderem sekty. Z jedną z nich w końcu nawet się ożenił.
On nie otacza się zwolennikami, tylko fanatykami.
w sumie nie wiem czemu ta partia ma takie poparcie dalej, w czasach gdy chodziłem na polibudę miał wśród mojego rocznika poparcie z 90% xD


@Tommy__: Bo jeszcze nie poszli do pracy poznać prawdziwe życie i skonfrontować je z tym jak widzi je Korwin.

a dzisiaj z tego co wiem to niewiele tych osób dalej chce na nich głosować.


@Tommy__: Już poszli do pracy :)

a jak niebezpiecznie zacznie wzrastać