Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy istnieją jeszcze w obecnych czasach młode dziewczyny ( <24 lvl ), które nie są ultra-dynamiczne?

Mój ostatni związek rozpadł się przez niedopasowanie stylu życia. Ja (lvl 24) jestem typem gościa, który po pracy lubi sobie odpocząć, poczytać coś, obejrzeć, iść na spacer, ugotować, wybrać się na rowerową wycieczkę etc. Nie oznacza to, że jestem aspołeczny czy coś - mam dość spore grono znajomych, jestem raczej lubiany, często mnie ludzie gdzieś wyciągają/zapraszają, ale spotykam się z nimi głównie przy weekendach. I to raczej na pizzy, piwku, domówce czy spacerze, a nie na ostrym melanżu do białego rana.

Jest jedna rzecz, za którą nie przepadam - podróżowanie. Nie chodzi nawet o to, że nie jestem ciekawy świata i "ograniczony" - w dzieciństwie rodzice co roku zabierali mnie na fajne wakacje, zwiedziłem sporo krajów i teraz po prostu nie mam na to zupełnie ciśnienia - wystarczy mi wyskoczyć gdzieś na city break raz w roku lub rzadziej, to tyle.

Mam nieodparte wrażenie, że teraz młode laski są wręcz OPĘTANE manią podróżowania, zwiedzania świata i w ogóle. Moja ex zerwała ze mną właśnie z tej przyczyny - ona chciała jeździć, zwiedzać, podróżować, żyć turbo aktywnie - festiwale muzyczne, wyjścia na imprezy, ciągłe poznawanie nowych ludzi itd. - a ja się w tym kompletnie nie odnajdywałem...

Nawet jak spotykam jakieś dziewczyny poznane na #tinder czy przez znajomych, to schemat jest w 90% ten sam - ich zainteresowania to "podróże, Netflix, dobre jedzonko". I nie, nie hejtuję, ani nie uważam się za lepszego vel "freethinkera" - na takie przypadki po prostu trafiam w swoim życiu najczęściej...

Czy z zestawem moich cech osobowościowych jestem w dzisiejszych czasach skazany na starokawalerstwo? Zapewne mogę być uważany przez większość młodych lasek za dziadka/nudziarza/tu wstaw cokolwiek innego, ale taki już po prostu jestem, taki mam charakter i osobowość - raczej tego nie zmienię... I nawet nie chodzi o poszukiwanie jakiejś mitycznej szarej myszki czy cokolwiek innego, chodzi tylko o to, czy moja osobowość jest aż tak niedopasowana do preferencji panujących wśród dzisiejszych młodych kobiet?

Ktoś z #niebieskiepaski miał/ma podobne spostrzeżenia? Zapraszam do dyskusji.

#zwiazki #randkujzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #czaswolny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6242df3e221d32e736db2a5a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 62
  • Odpowiedz
ja akurat niebieskim paskiem nie jestem, ale z mojej perspektywy patrzac na kolezanki/dziewczyny kolegow czy nawet wlasna rodzine to strasznie napedza to chociazby instagram xD te wszystkie kobitki, ktore #!$%@? na wakacje 10 razy w roku i sie swietnie bawia pokazujac to obserwujacym pewnie wjezdzaja jednak na psychike zeby tez cos takiego porobić. Poza tym no sam fakt-w tym swiecie jesli masz pieniadze na takie rzeczy to jestes 'wygranym' i 'szczesliwym'
  • Odpowiedz
ŚwietlistaPani: Niestety jesteś nudziarzem predysponowanym do roli klasycznego samca beta. Młode kobiety chcą korzystać z życia, ba nawet sporo 30 latek skreśliłoby cię za bycie nudziarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poczekaj z 10 lat, będzie dobrym kandydatem na faceta z rozsądku dla 35 letnich kociar i samotnych matek.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zazdroszcze homoseksualistom :/ przecież znaleźć takiego chłopa co ma podobne zainteresowania i nie ma manii podróży to o wiele łatwiej niż taką kobietę :D jestem przekonany że znaczna część niebieskich pasków czytając to myślało sobie kurcze no chłop identyczny jak ja. Zobaczcie jakie zycie byłoby zajebiste :D
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niby dlaczego miałbyś być skazany na „starokawalerstwo”? Bo młode dupy na portalach społecznościowych robią z siebie podróżniczki za dychę, bo widza jakies influencerki które tak robią bo z tego w większości żyją i tez chcą mieć foty na tle fajnych widoków? XD

Jest od cholery super dziewczyn które pójdą z toba na spacer, na rowery, hulajnogę, rolki czy wyjada dwa miasta dalej na weekend w trakcie urlopu i będą
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @niewalbenzo: Jak ja słyszę że ktoś odlicza do wolnego, długiego weekendu, czy po prostu weekendu aby, napić się, wyjść do klubu, spotkać się ze znajomymi, czy właśnie KONIECZNIE wyjechać to wiadomo że ma jakieś kompleksy, nie ma swojego zdania, swoich pasji a więc po prostu inteligencji. Przecież taka forma spędzania czasu to właśnie najprostsza forma spędzania czasu, wciskają nam ten kit w TV, radio, a teraz głównie
  • Odpowiedz
@andrzeju1: tak tak, pytam tylko w kontekscie odpowiedzi o podążanie za trendami instagrama czy sław .. Że podróżowanie popularne itd.
@Kazadum
Każdy jest inny, kto podąża to podąża, jednak można po prostu mieć takie hobby.. A nie od razu do wora.. Jakby to było coś złego ( byłam z takim typem, dla którego spacer to szczyt możliwości)
A co do autora, tyle ludzi na świecie, nie szukaj to sam
  • Odpowiedz
@Typowakotka: Chyba ci zylka pekla albo dupka zapiekla.
Sam mam kumpla, co lubil po prostu w cahcie posiedziec. Trafil na laske, ktora nie mogla na dupie usiedziec nawet weekendu. Wiec weekend na ukrainie, na mazurach, u tesciowej, imprezy, wyjscia. Takze na Caly kwartal moze raz siedzial weekend w domu. A w tygodnii moze mial 2 wieczory jak nie wychodzili.
Teraz to juz ex zona;D

Wiec nie bierz do siebie tego
  • Odpowiedz
RzeczywistaKochanka: @Typowakotka: no tak bo jak nie latasz jak kot z pecherzem po swiecie to od razu jestes januszem siedzacym z piwem przed tv XDDD
Also te pierdy o poznawaniu swiata i kultur podczas takiego typowego podrozowania....bylem osatnio tydzien w Rzymie, zjadlem pizze zobaczyle Koloseum bylem w Watykanie wypilem espresso siedzac nad Tybrem. Fajnie wszystko, ale czy moge powiedziec o sobie, ze poznalem wloska kulture? Nie XD do tego
  • Odpowiedz
Czy istnieją jeszcze w obecnych czasach młode dziewczyny ( <24 lvl ), które nie są ultra-dynamiczne?


@AnonimoweMirkoWyznania:
dziewczyna piwniczak - domówka raz na 2 tygodnie, klub raz na miesiąc max, kilku znajomych stale piszących
introwertyczka - maksymalnie raz w tygodniu klub i maksymalnie raz w tygodniu domówka, kilkanaście znajomych + spermiarzy stale piszących
pół-intro, pól-ekstra - 2 razy w tygodniu domówka, raz w tygodniu klub, kilkadziesiąt znajomych + spermiarzy stale
  • Odpowiedz