Wpis z mikrobloga

@andrzejbambrzej: @DerMitteleuropaer:

Wyparcie lub represja (od łac. reprimere, odpierać, odpychać, tłumić) to jeden z mechanizmów obronnych osobowości znanych w psychologii.

Jest procesem nieświadomym polegającym na niedopuszczaniu do świadomości myśli, uczuć, wspomnień, impulsów, fantazji, pragnień itp., które przywołują bolesne skojarzenia lub w inny sposób zagrażają spójności osobowości danej jednostki (na przykład prowokują pytania o moralność, wywołują poczucie winy itp.). Wyparcie zachodzi wtedy, gdy zaspokojenie popędu (związane z przyjemnością) może
  • Odpowiedz
@QAtester: ja chciałem się nawet zapisać na testy szczepionek, ale doczekałem do oficjalnych. Miłym dodatkiem po szczepieniu było to ze mogłem przez dwa lata jeździć do Polski kiedy chciałem, chodzić na imprezy i spotykać się ze znajomymi. Kiedy zatwardziałe anty szczepy w Uk ze znajomych już ponad dwa lata nie byli w domu. Pytanie kto tu przegrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@QAtester: Przeciez wg szurow paszporty covidowe miały być z nami już do końca życia (nwo czy coś), tak samo nadal czekam na te góry trupów umierających od powikłań po szczepionce, gdzie one są?
  • Odpowiedz
@QAtester: kiedyś jeszcze z wami szurami próbowałem dyskutować, teraz tylko w profilu oznaczam że przygłup, żeby na przyszłość wiedzieć z kim się ma do czynienia xd
  • Odpowiedz
Wyparcie lub represja (od łac. reprimere, odpierać, odpychać, tłumić) to jeden z mechanizmów obronnych osobowości znanych w psychologii.


@QAtester: I sam to robisz - zrzucasz oddanie wolności na jakąś szczepionkę i powiązany z nią qr kod. Fundujesz sobie tę satysfakcję o której piszesz i czujesz się lepszy od "stada owiec". Jednocześnie wypierasz mechanizmy, których używasz codziennie: wyszukiwarki, zarejestrowany telefon z lokalizacją, cookies w przeglądarce, kamery na ulicach, płatność kartą.

Numer
  • Odpowiedz
@QAtester: tak pamietam to doskonale. Wysiadlem z samolotu, pokazałem kod qr, odebrałem bagaż i mogłem jechać do domu w ciagu 20 minut. A kolejka ludzi "wolnych" Byla taka, ze pewnie jak ja juz spałem to oni jeszcze tam stali xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@QAtester: ja chciałem się nawet zapisać na testy szczepionek, ale doczekałem do oficjalnych. Miłym dodatkiem po szczepieniu było to ze mogłem przez dwa lata jeździć do Polski kiedy chciałem, chodzić na imprezy i spotykać się ze znajomymi. Kiedy zatwardziałe anty szczepy w Uk ze znajomych już ponad dwa lata nie byli w domu. Pytanie kto tu przegrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TullamoreD: jak tam
  • Odpowiedz