Wpis z mikrobloga

@SmakoszKotow: Czemu mam się leczyć? Napisałem coś fałszywego? Mam przypomnieć jak bóstwo skrajnych libków w postaci opozycyjnych mediów pchało narrację, że trzeba każdego z Białorusi wpuścić mimo jawnej agresji typów z granicy? Czy serio postradaliście zmysły od tej wzajemnej nagonki PiS-PO? Każda skrajność w polityce jest zła bo wypacza społeczeństwo obywatelskie. Jak ktoś robi heheszki w postaci "bracia K. mogli lecieć w jednym samolocie" to dla mnie nie różni się
  • Odpowiedz
przeczytaj sobie dwa górny tekściki na tym memie o tvpis i faktach, a sam zobaczysz, że to wysryw jakiegoś prawaczka. Bez nich mem byłby może nawet śmieszny.


@SmakoszKotow: Twój obraz:
1. Czytasz mema
2. delikatne hehehe
3. Dostrzegasz fragment o TVPis
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Co jest normalne w społeczeństwie bo dzieci z rodzin patologicznych zazwyczaj muszą jak najszybciej wejść na rynek pracy by wyrwać się z takiej "rodzinki". Można też doliczyć przygłupów, którzy z wyboru kończą edukację na szkole podstawowej. Nie broni to jednak narracji o jakiejś wyższości osób "wykształconych" bo mają papier z jakiejś prywatnej uczelni by jak najszybciej zdobyć upragnionego magistra. Jestem obecnie na studiach i osobiście miałem styczność z przykładami
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus Uwielbiam słuchać takich ludzi jak mówią o polityce. Zawsze im się wydaje że wynaleźli nowe koło, chociaż rzucają samymi populizmami xDDD

Idealnym przykładem jest Nergal. Jako libkowi słuchając wywiadów z tym typem mózg topi mi się jak masło, szczególnie jak np. usprawiedliwia swój atak na Ukraińca z Ubera będąc super antyrasistowskim ojkofobem, kawiorowym lewakiem xDDDD
  • Odpowiedz