Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@przegryw162cm: To co się odwala to jest dramat czasami. Jak czytałem te grupy dla starych panień na fb to miałem bekę bo jakiś typ bajerował je na przykład że wiesz zostawi dla niej rodzinę i tak dalej. Oczywiście tego nie robił a one czekały i czekały i się #!$%@?ły bo czas im się kończył. Co mnie uderzyło to naprawdę w dupie one miały rodzinę tego faceta, że mógł mieć dzieci które
  • Odpowiedz
Stary ja randkuje z laskami co mają 25-30 lat i mentalność dziecka, jeszcze często z rodzicami mieszkają


@LateNever kocham tę hipokryzję kobiet, ze jesli facet ma 30 lat i mieszka z rodzicami to #przegryw a kobieta 30-letnia mieszkajaca z rodzicami jest spoko xD tak samo

kobieta miala 20 ons i 10 fwb z tindera?


You go girl, masz prawo do swojej seksualnosci

koles < 6/10 idzie do ladnej prostytutki bo nie ma
  • Odpowiedz
nie lubiła się ze mną często spotykać ale później jakoś kliknęło xD


@LateNever uroda juz nie ta a strach przed samotnoscia zaglada w oczy i z 2 pensji sie latwiej utrzymac niz z jednej. Przyjales oferte na beciaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja strategię kobiet rozumiem. Wyobraz sobie ze podoba Ci sie tylko 10 - 15% mezczyzn, a na widok pozostalych masz mniejsze lub wieksze odruchy wymiotne. Kase z pracy i socjalu masz wiec dla kasy nie musisz sie wiazac z brzydalem. Ja na miejscu kobiet tez wolalbym sie pruc raz w tygodniu z chadem niz byc z zakolakiem 170 cm pracujacym za 3000 netto. Wiem, ze nie mam szans na fajna dziewczyne (sam
  • Odpowiedz
Houellebecqiem zaleciało mocno. Ta sama cyniczna szczerość, za którą jedni go kochają, a drudzy, zwłaszcza feministki, nienawidzą.


@skitarii: Owszem, ja nie wierzę w miłość. Związki między kobietami i mężczyznami postrzegam jako umowę handlową, transakcję biznesową, coś za coś. Nie istnieje bezinteresowna miłość. Niscy zakolacy z cofniętymi szczękami bezrobotni nie przebierają w modelkach a uzytkowniczki wykopu nie mają dostępu do bogatych przystojniakow (gdyby miały, nie siedziałyby na wykopie).
  • Odpowiedz
Nawet matka, żeby kochać dziecko, musi wiedzieć, że jest jej.


@skitarii: A sprobuj napisac na facebooku czy tinderze, ze szukasz kobiety bezdzietnej to zaraz bedzie

hurr intzelu samotna matka nie jest gorsza durr


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz