Wpis z mikrobloga

sorry, ale to nie Polki mają problemy ze znalezieniem sobie chłopa na poziomie z bogatego kraju tj. Francja, czy Niemcy. Za to p0lak za granicą to jest postrzegany jak bezdomny xD


@Defined: ONS się nie liczy xD
@Defined: bo żeby tak wyglądać trzeba kilka lat ćwiczyć i nie każdy ma na to czas i chęci? a zakola to już genetyka xd


@imarid: Żeby tylko zakola... 6pak genetyka, Musisz mieć odpowiednio ułożone ścięgna by tak wyglądał, dwa oświetlenie padające z góry i dające cień, trzy efekt błyszczę i co robi to samo co dwa ale po przeciwnej stronie 4) Photoshop i kard, 5) bez 2. 3 4, punt
nie odbiegamy dlatego połowa Polaków ma bebzon ( ͡ ͜ʖ ͡)


@szynszyla2018:
Nie wiem gdzie Ty żyjesz, ale ja czegoś takiego nie zauważyłem. Zresztą, co to zmienia w kontekście odbiegania od średniej unijnej?
W Holandii widziałem ludzi z takimi bebzonami, że mógłbym się za nimi schować z rowerem.
@ProResHq: bo w większości przypadków na nic więcej nie starcza.
Nie dość, że wypłaty są na żenująco niskim poziomie, ceny europejskie, to jeszcze brak przestrzegania jakichkolwiek norm czasu pracy.
Sam jako kierownik rypie dziennie po 12h w pracy, a jeszcze dojazd zajmuje mi minimum 1h w jedną stronę.
Czyli wypada z życiorysu 14h. Gdzie tu czas na cokolwiek ?
Człowiek po powrocie tylko myśli żeby coś zjeść i iść spać.
Następnego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Defined: i co? I znajdują partnerki, płodzą dzieci pracują se w pracy (gówno albo nie), po pracy taterka ze szwagrem albo meczyk i tak dożywają tej ~65 zadowoleni i spełnieni

A ty wypisujesz jakieś gówna w środku soboty, których zainteresowani nawet nigdy nie przeczytają, jak ostatni frustrat xD
Wyjaśnijcie mi dlaczego polscy mężczyźni nie mogą wyglądać jak pic rel? tylko w wieku 25 lat mają jabeny brzuch piwny i zakola przez co niewiele różnią się od swojego wujka mariusza lat 45


@Defined: Wyjaśnij mi czemu polskie kobiety nie mogą wyglądać jak pic rel, tylko w wieku 25 lat mają #!$%@? bebzon do kolan, #!$%@? fryzury i makijaż i niewiele różnią się od swojej cioci marleny co wyjechała w 89
S.....d - > Wyjaśnijcie mi dlaczego polscy mężczyźni nie mogą wyglądać jak pic rel? t...

źródło: comment_1648309445xDXlyAUJuu8DpVeFTYgQje.jpg

Pobierz