Wpis z mikrobloga

@Defined: badania naukowe potwierdzają, że w krajach gdzie kobiety są uważane za piękniejsze, mężczyźni, chętniej chodzą na siłownie (to najprawdopodobniej efekt kompensacji) z kolei w krajach gdzie kobiety są inteligentne męskie ciało wytwarza testosteron stabilniej przez co nie dochodzi do łysienia. P0lki są najczęściej brzydkie i głupie dlatego mężczyźni skazani są na piwne brzuchy i łyse głowy.
tylko w wieku 25 lat mają jabeny brzuch piwny


@Defined: ale to niestety jest prawda i to masakra. Ja swój zacząłem hodować około gimbazy i tak naprawdę wziąłem się za niego dopiero w wieku trzydziestu lat ( ͡° ʖ̯ ͡°) może nie wyglądam jak ten koleś, ale bycie szczupłym po prostu mi styknie :)
sorry, ale to nie Polki mają problemy ze znalezieniem sobie chłopa na poziomie z bogatego kraju tj. Francja, czy Niemcy. Za to p0lak za granicą to jest postrzegany jak bezdomny xD


@Defined: Bo kobiety są takie same wszędzie, do związku chcą kogoś lepszego od siebie - czy to będzie przystojny i bogaty Polak czy Niemiec to już nie ma dla nich znaczenia, nie zniżą się za to do kogoś kto jest