Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sopelinho:

2022, a ludzie dalej myślą, że trzeba #!$%@?ć bóg wie ile hajsu żeby mieć dobrą dietę xDD


Byłeś ostatnio na zakupach, czy dalej mama ci wszystko kupuje?
@Malganis882: Jasne, rozumiem, że każdy dorosły człowiek ma pracę i obowiązki. Jednak, w moim komentarzu, nie chodziło o six-pack i docięcie jak w picrelu, tylko nie bycie ulanym, i RUSZANIE SIĘ + zbilansowaną dietę. O podstawy. Argument, że praca przeszkadza jest jak teksty typowych madek, które piszą o „kilogramach po ciąży”, kiedy dziecko ma 6-7 lat albo wielkie zdziwienie ludzi, którzy przytyli +10 kg (i więcej), że to się stało tak
Nie wiem, nie znalazłem takich statystyk, ale ja się do tych ludzi zaliczam- od zawsze mam wysokie BMI i jednocześnie płaski brzuch, widoczne żebra i niemal zero tłuszczu.


@Errad: tylko się cieszyć, ale sam pewnie zauważyłeś, że zaliczasz się do marginalnie niskiego procenta populacji :-(. Takie osoby głównie uzyskują wysoką masę przy niskim otłuszczaniu przez konsekwentne treningi siłowe przez wiele lat. Dla pozostałych +99% BMI będzie dobrym wskaźnikiem.
Wyjaśnijcie mi dlaczego polscy mężczyźni nie mogą wyglądać jak pic rel? tylko w wieku 25 lat mają jabeny brzuch piwny i zakola przez co niewiele różnią się od swojego wujka mariusza lat 45


@Defined: pokazujesz ideał wyglądu kultury germańsko-anglosaskiej, który przez lata dominacji tej kultury w świecie zachodnim (oraz w Europie Środkowej) się utrwalił także w głowach Polaków. Tyle, że w Polsce mamy geny słowiańskie, a więc okrągłe, a nie ciosane
@Defined: Ty za dużo seriali oglądasz, albo za dużo gier grasz - wydaje ci się, że taką sylwetkę można mieć nic nie robiąc xD. Bolączką naszych czasów jest to, że wypromowane przez media kobiece ciało jest banalnie łatwo osiągnąć w porównaniu do wypromowanego męskiego ciała. Kobiecie wystarczy się pogłodzić jakiś czas, a mężczyzna musi siedzieć na siłowni dzień i noc. Nie miej wymagań do facetów, żeby mieli zarysowany bardzo każdy mięsień,
@Defined: w ostatnich latach sporo podróżuje i obecnie polscy mężczyźni mocno dogonili zachodnich sąsiadów. Kobiety zaś polskie… cóż, gonia Brytyjki.

Od 2-3 lat odnoszę wrażenie ze Polki są najbardziej zaniedbanymi kobietami w Europie :/ te młode oczywiście.