Wpis z mikrobloga

dziwne, że sami zgodzili się to wnosić. Jak klient taki mądry, to niech sam to dostarczy do mieszkania.


@ominius: Zle do tego podchodzisz. To wina firmy, nie klienta. Jak sie na cos godzisz to masz sie postarac. Ludzie pracuja na wiszacych rusztowaniach 30 pieter nad ziemia. Trzeba jedynie przestrzegac pewnych zasad. Wciagniecie takiej plyty to nic wielkiego jak sie dobrze do tego przygotujesz.
@Kiedysbedeczerwonka: No bardzo podobna do pietrasanty. Cena ok. 1200zl za taki format. Kiedyś woziłem bardzo podobne płytki do bloku właśnie w takim formacie to wiem że majster powiedział że nie będzie jej na pewno wnosił ze swoimi ludźmi na 3 piętro z oczywistych względów. No i klient musiał prosić pół rodziny żeby wnieść 3 płytki na 3 piętro. Z tego co wiem to się trochę umordowali ale dali radę. Oczywiście majster
wzywaliśmy dźwig żeby klientka się nie zorientowała


@BaRi: Czasem odbieram od ludzi wielkie sklepowe chłodnie czy inne gabaryty i mówią "Proszę Pana weszło bez problemów" i czasem by wyszło trzeba jednak zdemontować drzwi albo jakieś inne elementy i już sobie wyobrażam jak ta babeczka będzie wymieniać kuchnię i sprzeda ten blat(zapewne marmur, dużo kosztował) i jacyś ludzie będą go wynosić a ona na to "Proszę Panów, ekipa, która go montowała wniosła
@Hazotte: pomagałem znajomemu taką wnosić, na szczęście do domku na 1 piętro ale strach był, patent na wnoszenie: skrzynia z desek wyklejona gąbką,wtedy można spokojnie obracać do poziomu i przekładać nad poręcze schodów, minus to jakieś 20 kilo więcej masy skrzynki. Powiedział tylko że nigdy więcej tego nie będzie robił. Albo mniejsze albo wcale.
Zle do tego podchodzisz. To wina firmy, nie klienta. Jak sie na cos godzisz to masz sie postarac.


@cerbera: Ale tu chodzi właśnie o to, że wykonawca się zgodził na wnoszenie materiału klienta. Ja też bym coś takiego osrał ;) Choć nie powiem, że dziękuję mojej ekipie, która wniosła 1.5 tony wylewki na 4 piętro bez windy, ale w umowie było, że materiały do wykonania są po ich stronie xD Sam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pojaszek Heh głupki. Ja bym się nie zgodził na targanie tego, tylko niech właściciel sobie to wciaga na to 17 piętro.

@giorgioborgio: właściciel kupił, a firma w której pracujesz sprzedała, więc #!$%@? byś miał do powiedzenia (no chyba że wypowiedzonko z pracy). Masz problem z targaniem zamówienia to pretensje do szefa, a nie do klienta.