Wpis z mikrobloga

Pan z fotowoltaniki chyba nie był zadowolony z trasy swojego przejazdu do Michała Głusia, który zamarzył o panelach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Polecam sprawdzić adres, na który biedny musiał dojechać: Sławków, Piernikarka 8 ( ͡º ͜ʖ͡º)
#fotowoltaika #telemarketing #heheszki #slask #knurytelemarketingu

https://streamable.com/mbrswj

W komentarzu nagranie, gdy już dojechał na miejsce.
  • 232
zaobserwowałem, że telefony nasilają się w momencie wystawienia czegoś na OLX


@mateuszlens: numery są zasysane z olx. Kiedyś coś sprzedawałem w OLX w innym powiecie niż mieszkam. Teraz dzwonią i pytają się czy mieszkam w tym powiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zaobserwowałem, że telefony nasilają się w momencie wystawienia czegoś na OLX


@mateuszlens: nie ma reguły. Mam do Olx osobny numer i nikt nie spamuje, a na główny było tego po kilka dziennie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@mateuszlens: mnie też wkurzają te telefony, ale jest bardzo prosty i działający sposób na ich blokadę - wysłanie maila z info że prosicie o usunięcie ich z bazy.
Z kolei wyżywanie się na pracownikach, którzy pewnie nawet nic nie dostają za sam przyjazd jest po prostu słabe. To są prawdopodobnie ludzie, którzy nie są w stanie znaleźć żadnej dobrej pracy, a jednocześnie muszą jakoś żyć. Wątpię żeby ktoś tak pracował dla
@mateuszlens zachowales się jak #!$%@? i jeszcze się tym chwalisz w necie.. gratulacje.

Jak Cię ktoś na ulicy pyta o drogę to wskazujesz mu błędna, a potem jesteś dumny z siebie??
Czym Ci zawinił sprzedawca fotowoltaiki, że tak go potraktowales? Chłop mógłby Tym czasie zarabiac pieniądze, a tak dzieki Tobie nie zarobi, ale jeszcze będzie stratny za paliwko( ͡° ʖ̯ ͡°)

A te wszystkie barany przyklaskujacy Ci w
Jak Cię ktoś na ulicy pyta o drogę to wskazujesz mu błędna, a potem jesteś dumny z siebie??


@Szczurrr: jesli ktos by sie 15razy pytal w ciagu kilku dni o to samo miejsce to tak, zaczalbym mu klamac i mowic, zeby sie #!$%@?.

Chłop mógłby Tym czasie zarabiac pieniądze, a tak dzieki Tobie nie zarobi, ale jeszcze będzie stratny za paliwko
Ja jestem stratny na odbieraniu telefonow od dzbanow. Dzisiaj mam
@rafaleff po pierwsze primo to nie on Cię "stalkowal" tylko jego firma kupiła bazę danych z Twoimi danymi, a po drugie primo trzymając się Twojego nazewnictwo (przestepstwo) to Twoje zachowanie odczytuje jako samosąd (obrzydliwe zachowanie przystajace prymitywnym osobnikom).
@Szczurrr: Jak przedstawiciele dojdą do wniosku, że #!$%@?ą tę robotę i zaczną po kolei rzucać wypowiedzeniami to ta #!$%@?ła firma upadnie w końcu na ryj i skończy tam gdzie jej miejsce. Ja też bym chciał zarabiać pieniądze, a nie mogę się skupić na pracy bo do mnie #!$%@?ą od samego rana. #!$%@? mnie obchodzi, że to babki w biurze dzwonią, a koleś tylko jeździ. Jest trybikiem w tej maszynie, jakby nie