Wpis z mikrobloga

Pan z fotowoltaniki chyba nie był zadowolony z trasy swojego przejazdu do Michała Głusia, który zamarzył o panelach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Polecam sprawdzić adres, na który biedny musiał dojechać: Sławków, Piernikarka 8 ( ͡º ͜ʖ͡º)
#fotowoltaika #telemarketing #heheszki #slask #knurytelemarketingu

https://streamable.com/mbrswj

W komentarzu nagranie, gdy już dojechał na miejsce.
  • 232
Kiedy państwo nie działa to samosąd to jedyna forma sprawiedliwości

Slogan nieadekeatny do tej sytuacji. Jak tutaj niby państwo mialoby zadziałać? No i zostaje kolejna obrzydliwe zachowanie- odpowiedzialnosc zbiorowa.
Przedstawiciel zebrał negatywne efekty pracy t elemarketera.
Do mnie tez dzwonili po 20 razy dziennie aż napisałem krótkiego maila na iodo@eurocallcenter.pl na następny dzień usunęli numer z bazy i od tego czasu cisza. Polecam samemu tak zrobić i przekazać znajomym. Wyczyscmy im bazę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Szczurrr: #!$%@? mnie obchodzi kto go wysłał i kim jest ten "expert" i że to jego praca. Ktoś mi spamuje codziennie telefon i mam się przejmować że znaleźli frajera który jeździ po tych lokacjach. Wiesz jak wygląda praca w tych gówno firmach? Bo ja byłem na dniu próbnym przy podobnym wałku, dzień się zaczyna od kołczowego #!$%@? o możliwościach i o kasie. Później w moim przypadku było szkolenie na którym o
dokladnie. Chłop na 100% jest świadomy jak to wszystko działa i jak bardzo "klienci" są nękami telefonami.

Ciekawi mnie skąd wziąłeś te 100%. Bo coś mi się zdaje że to Twoja opinia, którą starasz się racjonalizowac swoje źle postepowanie
@mateuszlens: beda dzwonić do usranej śmierci, bo nie trzymają żadnych twoich danych poza numerem telefonu, nawet #!$%@? nie wiedza jak masz na imie. Opcje masz dwie albo bezkarnie posyłać ich tam gdzie psy #!$%@? wode pompuja albo poprosić przez formularz kontaktowy o usuniecie numeru