Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak natchniony jakimś wpisem w internecie postanowiłem z okazji dnia babci podarować portret Obi Wana Kenobiego, jakoby to był Jezus Chrystus xD W ksiegarni wydrukowali mi go w formacie A3 i kupiłem do tego pozłacaną ramę z ikei xD Troche się cykałem, że babcia/rodzina się skapnie ale zarówno babcia jak i ciotki byli w takim wieku, że nie ogarniali xD Babcia przy wręczaniu się wzruszyła i poprosiła mojego tate o powieszenie nad łóżkiem xD Tym sposobem codziennie odmawiała pacierz i inne modlitwy kierowane do mistrza Jedi xD Zawsze jak u niej byłem to kisłem niemiłosiernie, miałem nawet troche wyrzutów ale przypałowo byłoby to odkręcić xD Kuzyni chyba się skapneli, aż tak głupi nie są ale nikt nigdy pary nie puścił i ten temat nie był poruszony xD Parę lat później, kiedy babcia zmarła, obok jej ciała nad jej głową ciotka położyła właśnie obraz pogromcy Dartha Maula i zapaliła gromnice obok tego portretu xD Jednocześnie odczuwałem smutek i żal po śmierci babci, podłość, że spale się w piekle ale ten 1% mnie nadal kisnął xD Po pogrzebie ciotki zabrały się za sprzątanie mieszkania i jedna z nich wzięła ten obraz do siebe, teraz Kenobi czuwa nad nią gdzieś w bloku w Zielonej Górze xD Mam zdjęcia z chaty i pośmiertne babci ale przypałowo byłoby to wrzucać xD Droga rodzino, jeśli to czytacie i mnie rozpoznaliście, wiedzcie, że mi głupio ale nie poruszajmy tego tematu xD

#truestory #wyznanie #heheszki
Podlaski_warmianin - Pamiętam jak natchniony jakimś wpisem w internecie postanowiłem ...

źródło: comment_1648111545bmU6jNxd47KRKNIdm9y4Bi.jpg

Pobierz
  • 41
@Podlaski_warmianin: w zasadzie obrazy Jezusa uznawane za te "prawdziwe", święte itp. to też były malowane najczęściej z jakiegoś modela. Poza tym babcia modliła się do Jezusa, bo wierzyła, że Obi-Wan to Jezus, więc wszystko gra. Tysiące ludzi chodzi na mszę świętą odprawianą przez splamionego grzechem pedofila, więc raczej opłatek się nie przemienia w rękach takiej nieczystej osoby, a i tak wszystko gra gitara, ofiara spełniona. ¯\_(ツ)_/¯
@Podlaski_warmianin: Połączyć Twoją historię z tym: https://www.wykop.pl/wpis/64572357/lecimy-likwidacja-mieszkania-cale-wyposazenie-po-b/ , gdzie wybrany przez babcię obraz w zgodzie z jej ostatnią wolą trafia do jakiegoś kościoła, gdzie również nikt się początkowo nie orientuje, a potem już każdy boi się zapytać i narazić na świętokradztwo czy inną obrazę uczuć religijnych, dzięki czemu cała dzielnica wyznaje Obi Wana i ciemnej strony mocy się nie lęka. Ależ to by była piękna historia.