Wpis z mikrobloga

Właśnie tłukłem się 40minut do wrocławskiego aquaparku na darmo. A w zasadzie nie na darmo tylko po to, żeby paść ofiarą dyskryminacji ze względu na płeć. Wrócił haniebny zapis o saunarium tylko dla kobiet we wtorki. I jestem wykluczony z możliwości wejścia na obiekt ze względu na coś na co nie mam wpływu.
#wroclaw #zalesie #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #pieklokobiet #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 19
@quinty Moim zdaniem poszli w złą stronę. Powinni zrezygnować z dnia, tylko dla kobiet, ale w ramach równouprawnienia powinni zatrudnić jakiegoś typa, który będzie odpowiedzialny za obmacywanie chłopów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@quinty: Miałem podobna sytuacje na termach w Szwajcarii gdzie z sauny mógłbym podziwiać piękny widok na Alpy ale cóż był dzień dla kobiet i nie mogłem skorzystać z strefy saun, jednakże jestem za tym aby kobiety przynajmniej jeden dzień w tygodniu mogły poczuć się swobodnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quinty: Wybaczcie, ale będę adwokatem diabła - widocznie okazało się, że ilość kobiet, które z tych wygód korzystają, są tak marne, że firma postanowiła przekonać klientów oraz strollować ludzi z neta, by to wszystko okazało się opłacalne.
może gdyby mężczyźni nagminnie nie molestowali kobiet w saunach, nie musiałyby istnieć takie ograniczenia


@Krynicka: taaa, dzień w dzień gwałty we wrocławskich saunach się odbywają do tego molestowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

podziękuj oblechom i żartownisiom którzy na głos komentują te mniej urodziwe panie. Może nie byłeś świadkiem takich sytuacji ale kobiety często się spotykają z niekomfortowymi sytuacjami na basenie


@Symmachus: yhym, przychodzi taki Seba po