Wpis z mikrobloga

@Kleki_Petra: No właśnie to zależy jak kto jeździ. Weźmy po uwagę kilka sytuacji:

Ostre zakręty - SUV jest podsterowny, ale jeśli ma się 4x4 i szeroki kapeć (275 przód i 315 tył u mnie), to nie wiem z jaką prędkością musiałbym w ten zakręt wejść żeby mnie wyrzuciło, chyba 180

Test łosia - tutaj jest dramat, w związku z czym obowiązuje zasada brania dzika na klatę a nie próba
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: Bo ich po prostu na to nie stać. Jeżdżę suvem od dwunastu lat i póki co nie zamierzam się przesiąść E lizmuzyne, bo jest to dla mnie spoko wersja samochodu. Najwiecej mają do powiedzenia ci, którzy jeżdżą autobusem. Jeśli ktoś twiedzi, że limuzyna jest dla niego w porządku, to ok, jeśli ktoś woli jeździć suvem, to tez to akceptuje i nie próbuje na sile jemu wmówić, że tak nie
  • Odpowiedz
-jest bezpieczniejszy


@Podlaski_warmianin: nie, nie jest bezpieczniejszy, WYDAJE SIĘ bezpieczniejszy, suvy największy problem jeśli chodzi o bezpieczeńśtwo mają w przypadku uderzenia bocznego, że o gorszym prowadzeniu i całych pozostałych wadach opisanych wyżej nie będę x raz wspominał
  • Odpowiedz
@aksal89: mam kuge z 2018 pali 7 litrów diesla średnio. Mam też polo 2001 benzyna pali 8 litrów średnio. A to ciasne w środku to w ogóle nie będę komentował bo śmiech.
  • Odpowiedz
@ethics: owszem, myślę, że by się znalazło wiele rzeczy lub usług które TY uznajesz za popularne, ale #!$%@?. Ja nie przeczę, że skoro jest podaż to jest i popyt i jest zajebiście dla firm motoryzacyjnych, że suvy produkują i sprzedają. Ale według mnie i nie tylko suvy to śmieszna hybryda dwóch rodzajów aut, które ładnie wyglądają ale z użytkowością nie mają nic wspólnego.
  • Odpowiedz
SUVy w miastach to nieszczęście. I tak mamy już za dużo zwykłych samochodów. SUVy są zdecydowanie bardziej niebezpieczne dla pieszych, zabierają dużo miejsca w mieście, więcej palą a i tak przeważnie wożą tylko jedną osobę. Serio potrzeba tyle stali i ropy na przewiezienie jednego gościa? xD
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: Są bezpieczne. Nie nie są. Lepszy komfort na dziurawych drogach. To zasługa zawieszenia a nie siedzenia wyżej. Jechałaś kiedyś na pneumatyce? Czyli nie lepszy komfort. 4x4 xdddd No niby tak ale nie do końca xd. Po działce to Ci i napęd na oś wystarczy. Ładne no to prawda. Wg badań wam się podobają a my je kupujemy bo wam się podobają
  • Odpowiedz
  • 0
Siwy są poprostu wygodniejsze i tyle ,sedany to dobre auto na krótkie trasy na długie to lipa na resorach
  • Odpowiedz