Wpis z mikrobloga

@void1984
A ty co pracownik salonu z SUVami że tak się produkujesz?

Tu nie chodzi o przepisy przecież. Tylko pozbawioną większego sensu mode.
SUVy jak już wielu wyżej wspomniało wcale nie są lepsze od minivanów jak ktoś chce auto rodzinne. Nie są też dość dobre w gorsze drogi, a i do miasta nijak się nie nadają.

No ale wyglądają bogato, wydają się bezpieczne i pojemne bo są wielkie. Alternatyw nie ma, popyt
@ruda_stuleja: Po prostu po latach jazdy różnymi samochodami rozwiewam mity.
Wolę SUVy od dominacji maleństw typu kaszlak. Ciesze się że to minęło.

No ale wyglądają bogato, wydają się bezpieczne i pojemne bo są wielkie. Alternatyw nie ma, popyt jest i tak to potem jest.

S-klasa wygląda bardziej bogato - więc alternatywa jest.
Wydaja się bezpieczne? Tylko ludziom którzy nigdy nimi nie jeździli. Te wrażenie znika po pierwszym zakręcie.

W praktyce te
@void1984: Mam na swoich drogach zakrety.

Ale jadac bez wariactw przejezdzam je tak samo SUVem jak osobowka.
Mam tez mercedesa SLK i SL500 idac Twoim krokiem rozumowania sa one bezpieczniejsze od osobowki, bo zakrety do biedry moge brac 17km/h szybciej i nie wypadne. Maja tez lepsze hamulce niz moje 518d w gnoju.

Taguj swoje wysrywy

#shitwykopsays

latwiej bedzie

@ChickenDriver: Ten gosc to troll. Nie mozna byc tak glupim. W dupie
@void1984:

Większe bez sensu. Przecież słabiej zmieści się w przejazdy. Wiesze bierzesz ten kto pakuje do samochodu dzieci, rowery i wózek spacerowy. Do Twojego opisu pasuje maluch typu Niva, albo 3-drzwiowa Vitara.


XD
To sa wlasnie te eksperckie wykopowe uwagi. To legednarne rozwiewanie mitów...

Polecic gosciowi , ktory jest biologiem i juz mu nissan note nie daje rady Nive, ktora jest #!$%@? gownem nadajacym sie jako weekendowy funca albo vitare, ktora
Ale jadac bez wariactw przejezdzam je tak samo SUVem jak osobowka.


@bigger: Ja czuję na tych samych zakrętach olbrzymią różnicę.
SUV się mocno pochyla, bo ma miękkie zawieszenie, wyższy środek ciężkości, oraz dodatkową tonę masy.

Mam tez mercedesa SLK i SL500 idac Twoim krokiem rozumowania sa one bezpieczniejsze od osobowki, bo zakrety do biedry moge brac 17km/h szybciej i nie wypadne. Maja tez lepsze hamulce niz moje 518d w gnoju.


Dokładnie
To sa wlasnie te eksperckie wykopowe uwagi.


@bigger: Jasne, niech bierze Suburbana.

Ps. Ile miales Niv i Vitar?

Nieistotne ile miałem na własność, istotne jak wygodnie jechałem pomiędzy drzewami.
Wziąłem większego, bo mi się rodzina powiększyła. Bezdzietni koledzy zostali z maluchami bez klimatyzacji.
@void1984: OBWODY kół muszą być identyczne - bo inaczej xdrive by zdechł. Natomiast szerokości mogą być różne na osi przedniej i tylnej. Nie wożę żadnych kół zapasowych, bo jeżdżę na runflatach (raz że zawias jest dzięki temu trochę twardszy, a dwa że dużo jeżdżę i zwykle dość dużymi prędkościami, a runflaty już dwa razy uratowały mi dupę - raz dziura w skrajni jezdni po zimie, rozerwanie boki opony przy ok 100/km/h