Wpis z mikrobloga

Skąd u wykopków taki bół dupy o SUVy?
Ja tam widzę same plusy:
-siedzi się wyżej
-jest bezpieczniejszy
-lepszy komfort na dziurawych drogach
-jak jest 4x4 to może się przydać na działce
-są po prostu ładne (tu subiektywna opinia)

#motoryzacja #samochody #suv #suvy #pytanie #shitwykopsays
Podlaski_warmianin - Skąd u wykopków taki bół dupy o SUVy?
Ja tam widzę same plusy:
...

źródło: comment_164794133275LNQyBK1P9ieAYy4w0BZS.jpg

Pobierz
  • 193
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spunky Takie amerykańskie gówna to już w ogóle powinny mieć zakaz wjazdu do europejskich miast bo nigdzie się nie mieszczą @widme Bicz plis, moim 406 mogę wjeżdżać na krawężniki na spokojnie, a do suva to mu daaleko. No ale mam niemodny balon z profilem 65 i 15" a nie jak teraz 35 i 19"

@BAOBA Eee? Na krótkie trasy i do pyrkania po mieście to najlepsze są małe hatchbacki.
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Cała Ameryka jeździ w SUVach, ale problem jest taki, że oni to ogólnie słabo jeżdżą samochodami i stwarzają zagrożenie sami dla siebie na prostej drodze. A SUVy kupują, bo są leniwi i im się wygodniej wsiada. Poza tym w US SUV to wyznacznik statusu (coś jak sedan w byłych republikach ZSRR), im większe auto, tym bardziej kierowca "poczuwa" się na drodze. Co do automatów to się zgodzę, p0lacy jeszcze do tego chyba nie dorośli.

@Podlaski_warmianin:

siedzi się wyżej

dla mnie to akurat duży minus, pozycja jak w Civiku jest ideolo, ale wiem że tu
  • Odpowiedz
  • 2
-siedzi się wyżej (dla mnie żadna zaleta)
-jest bezpieczniejszy (nie przy uderzeniach z boku, łatwiej #!$%@?)
-lepszy komfort na dziurawych drogach (może i prawda)
-jak jest 4x4 to może się przydać na działce (mało osób ma działki po których nie przejedzie zwykły sedan)
-są po prostu ładne (są brzydkie)

A
  • Odpowiedz
Skąd u wykopków taki bół dupy o SUVy?

Ja tam widzę same plusy:

-siedzi się wyżej

-jest bezpieczniejszy

-lepszy komfort na dziurawych drogach

-jak jest 4x4 to może się przydać na działce
  • Odpowiedz
@aksal89:
Subiektywnie ludziom bardziej podobaja sie Suvy, dlatego jest taki trend. A co do praktycznosci, to np Seat Ateca przy 437 cm ma baganik 500 l i sporo miejsca dla pasazero, typowy kompakt przy tych wymiarach ok 380 l. Dla mnie prawie same zalety takiego auta. Bo jest 10 cm wyzszy? No tak, bo kazdy potrzebuje auta 145 cm by udawac, ze ma Lambo ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
-siedzi się wyżej

co w związku z tym, kwestia indywidualna ja na ten przykład nie lubie.

-jest bezpieczniejszy

w jakim sensie? To co masz na zdjęciu to prawdopodobnie Vlovo XC40 (suv), saab 9-3 z 2003 roku ma praktycznie identyczny raport bezpieczeństwa z różnicą taką ze isofixa nie ma a o to cięzko w aucie z 2003 roku. Te auta są identyczne w sensie bezpieczeństwa a jeden to suv, drugi sedan. Nie patrzy sie na typ auta i mówi który jest bezpieczniejszy bo to głupie.

-lepszy
  • Odpowiedz
  • 2
@Podlaski_warmianin 4x4 przy suvie xd połowa ma napęd na przód. -Co z tego że siedzi się wyżej? -Pod jakim względem, są już przypadki śmiertelne z suvami. -Jak masz nowe zawieszenie to komfort masz do czasu gdy się bardziej nie zużyje. -Tego 4x4 to jedno wielkie Xd -Są po prostu brzydkie jak stodoła na kołach i przepiękne jak twarz Zenka Martyniuka. Moim zdaniem bezguście samochodowe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Podlaski_warmianin: suvy sa ok, ktos moze lubic ktos nie, problemem jest ze koncerny zaczely wypuszczac crossgowna jak mokka, juke czy audi q4, ani to suv ani normalne auto
wyglada obrzydliwe, nie ma zadnych wlasciwosci terenowych smrodzi i zajmuje za duzo miejsca.
  • Odpowiedz