Wpis z mikrobloga

  • 197
@pusiarozpruwacz: oni obaj są siebie warci, a że skaczą do siebie jak dwa typowe p0laczki mimo, że aktualnie ich "rynek" jest nieograniczony tylko o nich świadczy jakie to wielce uczone buraki fachury z #!$%@?.
  • Odpowiedz
@pusiarozpruwacz: Czym dłużej obserwuję jego ekscesy w mediach społeczniościowych, tym bardziej dochodze do wniosku, że gościu jest niezrównoważony psychicznie. Zafiksowany jest na walce z Bartosiakiem.
  • Odpowiedz
@pusiarozpruwacz: jezu naprawdę jak go lubię to serio zamiast powiedzieć NIE ZGADZAM SIĘ Z BARTOSIAKIEM to zachowują się oboje jak gówniarze. Przecież patrząc z dystansem na ich wnioski są podobne: Tu Ukrainie dobrze a tu źle, Białoruś może zaatakować.
  • Odpowiedz
@pusiarozpruwacz: Cringe.

Ale przyznaję - dałem się na Wolskiego nabrać po tych jego dwu filmikach u Zychowicza. Gość potrafi ciekawie opowiadać i robić wrażenie przejętego, a ja nie mam na tyle wiedzy, żeby orientować się, czy bredzi, czy mówi prawdę.

Zasadne jest pytanie, czy jeżeli ktoś nie ma poczucia własnego błazeństwa, to czy na innych poziomach pracy intelektualnej może być wiarygodny? Niby nie brakuje ekspertów, którzy prywatnie są ludźmi jednowymiarowymi, ale
  • Odpowiedz
a ja nie mam na tyle wiedzy, żeby orientować się, czy bredzi, czy mówi prawdę.


@psycha: Bredzi jak potłuczony. Tu masz przykład z wczoraj. Wolski chciał zaszpanować wiedza wojskową i pokazać że on w przeciwieństwie do Bartosiaka się zna ale mu też nie wyszło i napisał "pas przysłaniania" a powinno być "pas przesłaniania".
Bartosiak też sporo bzdur opowiada o kwestiach wojskowych, ale jeżeli chodzi o kwestie geopolityczne to mówi ciekawe rzeczy.
Thorkill - > a ja nie mam na tyle wiedzy, żeby orientować się, czy bredzi, czy mówi p...

źródło: comment_1647868719OX1HKZoKiIixbLe9pE0rex.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 67
@psycha Bartosiak w społeczności internetowej zaczynał być w odwrocie przez te heheszki. Już był memem w sumie. Wolski jednak tak w tej swojej niechęci do niego dał się temu ponieść, że podał mu koło ratunkowe xd. Gość zaczyna wyglądać jak frustrat z wielkim bólem dupska, bojącym się stanąć do debaty. Robiłby swoje fejm i lajk spływałyby z każdej strony. Mental zawiódł ewidentnie.
pusiarozpruwacz - @psycha Bartosiak w społeczności internetowej zaczynał być w odwroc...

źródło: comment_1647869260G35A5h894r7PgGS3inVSju.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wolski sie nadaje do czego innego, a Bartosiak do czego innego. Wolski nie ogarnia tematów „makro”, za to sensownie tłumaczy bieżącą sytuację militarną. Bartosiak nie zna się dogłębnie na wojskowości, ale rozumie procesy makro.

Na pytanie „co jest najlepszą strategią dla Polski” Wolski nie odpowie, a Bartosiak nie wytłumaczy różnicy między transporterem opancerzonym A, a B.
  • Odpowiedz
@pusiarozpruwacz: kolesie się będą #!$%@?ć teraz czy walić w kacapa Javelinem czy odłamkowym, a w PGZ jest chyba siódmy albo ósmy zarząd odkąd rządzi PiS, w Polsce standardowo, stabilnie i bez zmian
  • Odpowiedz
@LMLOGID: Przecież Bartosiak chce debaty bo Wolski wygaduje bzdury a ten że na to że nie ma czasu i że w ogóle nie powinni o tym rozmawiać bo nie są wojskowymi, Wolski kompromituje się coraz bardziej z dnia na dzień.. Bartosiak nigdy nie zszedł do takiego poziomu i zachowuje kulturę..
  • Odpowiedz