Wpis z mikrobloga

Chciałbym pojechać na mecz Barcelony.
Zastanawiam się którą trybunę wybrać żeby był dobry widok. Zastanawiam się nad lateral 2nd upper lub 3rd upper, był ktoś na camp nou i doradzi mi?
#fcbarcelona
  • 10
@retlover: ja zaliczyłem lateral 3rd lower, róg w nord i gol sud nike. Za każdym razem super, ale jeśli chodzi o przegląd całego boiska (i widok na Camp Nou) to lateral był najlepszy. Ale bliżej bramek fajniej widać akcje. :)
@Matius_: właśnie patrzę na mecz z Cadiz i nie można wybrać konkretnego miejsca. Jednak na seville już tak, tylko to są ostatnie bilety.
Powinienem o czymś pamiętać jadąc do Barcelony? Wybieram się tam na weekend. Jest tam mniej więcej bezpiecznie nocą?
Dzięki!
@retlover: ostatni raz tam byłem chyba w 2019 i wtedy było spoko, wcześniej co najwyżej ludzie czasami oferowali piwo lub zioło na sprzedaż, ale nigdy nie czułem jakiegoś zagrożenia. Pewnie też nie kręciłem się po zbyt podejrzanych rejonach. :D
Jak w każdym mieście turystycznym trzeba uważać na kieszonkowców, ale też mnie spotkała mnie żadna przykra przygoda, do tej pory to co miałem ze sobą zawsze zostawało przy mnie.
A co pamiętać?
@retlover: na kieszonkowców na pewno, wejdź na grupy dla stopowcow to się dowiesz więcej, ja byłem przez weekend i też jakoś nie czułem zagrożenia, spałem na plaży, ale żeby nie mieli mnie z czego okraść to plecak zakopałem w piasku XD
@retlover: po miescie tylko metro i nogi Ci wystarcza ;) bilet T10 kupujesz i jezdzisz metrem, R2Nord (z lotniska i na lotnisko) i autobusami. Bus sie przyda jak chcesz jechac np z cetrum pod Tibidabo. Poza tym metrem dostaniesz sie wszędzie.
A na meczu - jak chcesz go "poczuć" to bierz coś w pierwszych rzedach na wyskosci 16stki. Jesli chesz sobie ladnie obvejrzec, to bierz drugi balkon na dowolnej szerokosci.