Wpis z mikrobloga

SEICENTO ZA 8K!

Obudziliście mnie rano powiadomieniami do starych wpisów, patrzę a tu ktoś zrobił wpis na temat mojego auta sprzed 5 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co się stało z sejem? Został sprzedany rok później, za 6500PLN po czym zaczął się tak psuć że aż głupio było patrzeć w oczy znajomemu który go kupił XD Też go sprzedał po roku. Włożyłem w niego okolo 1000PLN nie patrząc oczywiście na wieś tuningi.

Potem miałem Bravo 2 1.4T, za 21400. Jeździłem nim 3 lata, zrobiłem 90kkm, wrzuciłem 5k i sprzedałem za 12000 z uszkodzoną skrzynią. Deal życia, mimo iż nie jeździłem lepszym autem.

Aktualnie jeżdżę Pandą pic rel z 2010r (tak jak Seicento xD) kupioną za 5k. W sierpniu będzie rok, włożyłem na jej ogarnięcie po katowaniu w gastro ok 500 PLN. Fajna wersja, z klimą.

Czy warto było kupować seja? Kiedyś tak, aktualnie nie. Lepiej dołożyć do pandy, jest bezpieczniejsza i większa.

#pokazmorde dla atencji, #pokazauto #seicento #seicentoza8k #panda #fiat #bravo
Pobierz NewEpisode - SEICENTO ZA 8K!

Obudziliście mnie rano powiadomieniami do starych wpisó...
źródło: comment_16477801399S5VzCmvsuDV1EfTmRGOAh.jpg
  • 16
@Podlaski_warmianin: wiesz co, akurat pierwsze auto się trafiło, za drugim razem szukałem czegoś w sensownym wyposazeniu w turbo i trafiło się bravo, teraz panda była po znajomości - 5000 za auto obecnie warte 10-11k ( a tyle bym w życiu nie dał za pandę)