Wpis z mikrobloga

Jak ktos korzysta raz na jakis czas,albo w wawie jest tylko przejazdem- kiepska alternatywa( ͡° ʖ̯ ͡°)


@vegetassj1: No to jak ktoś korzysta raz w tygodniu w dwie strony to ta złotówka za dłuższe bilety to tez kiepska alternatywa bo wychodzi mu w ciągu roku stówa za nic.

Kanar mogl odpuscic,ale tego nie zrobil,bo nie musial.


@vegetassj1: Nikt nie mówi że to kanar ma coś z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@josedra52: #!$%@?. W krk zapomniałem kupić kiedyś bilet na wszystkie linie (tak prawie miesiąc czasu xdd) (wtedy kupowalo się semestralny na 5msc) a od kilku lat miałem zawsze. W mandatem poszedłem do siedziby i mi anulowali, zapłaciłem 10zl opłaty manipulacyjnej. Także warto próbować a nie ryczeć bo kanar zły
100 zl w skali roku... Kosmiczne hajsy


@vegetassj1: Kiedy zaczynają się kosmiczne i kiedy przestaje być warto dopłacać więcej dla pewności?

Im prostsze zasady tym lepiej.


@vegetassj1: Tak. Przewoźnik mówi że trasa trwa 19 minut więc tam mogę dojechać na 20 minutowym bilecie. Wiadomo gdzie skasowany, wiadomo gdzie dojechałem nie ma w tym nic skomplikowanego i działa n.p. w WKD.
A teraz prosty warszawski system, kasuje bilet i patrze ze
Jechałeś kiedykolwiek metrem w Polsce? Perony to też infrastruktura którą trzeba utrzymać.


@kaaban: I przystanki autobusowe też. I płacisz za to w biletach/podatkach. Obecne rozwiązanie prowadzi do debilizmów, lepiej czekać przed bramką aż pociąg podjedzie a potem zbiegać ze schodów żeby zdążyć narażając zdrowie po to aby jak najmniej czasu spędzić na peronie.

@dran2: Porównujesz jakąś śmieszną wiatę stojącą na ulicy do podziemnego, stale monitorowanego pomieszczenia czy coś ci się
Porównujesz jakąś śmieszną wiatę stojącą na ulicy do podziemnego, stale monitorowanego pomieszczenia czy coś ci się pomyliło?


@kaaban: A co za różnica, kawałek betonowej płyty na której stoję przez dwie minuty zużywa się bardziej pod ziemią? Bo ruchome schody akurat na pewno gdy każe mi się po nich biec abym zdążył wyjść z peronu zanim mi się bilet wyczerpie. Wy jakiś syndrom sztokholmski macie że tego bronicie? Każe wam się płacić
@dran2
Ze dwa razy w zyciu jechalem na gape... Nigdy wiecej,te kilka zl nie jest warte moich nerwow...

@re_plenish
A dlaczego masz cos dostac za darmo?
To jest kasa za konkretna usluge- w tym wypadku transportu publicznego.
1 zl ekstra za jeden przejazd
@re_plenish
Mam to gdzies,miasto Warszawa i tak dopłaca setki milionow zl za bilety
Ta zlotowka to moj spokoj i zdrowie
P.s sam mam zawsze wykupiony bilet miesieczny

@dran2 rozklad jest umowny,bo nie mozna wszystkiego przewidziec.
Ta zlotowka to nic przy straconym czasie i problemach jakie moga mnie spotkac za glupie cebulenie