Wpis z mikrobloga

To już jest kure*two w najczystszej postaci. Jeszcze gdyby nie miał laska biletu to rozumiem, ale minuta…?


@1030974: Ja kiedyś dostałam za nawet mniej, dosłownie bilet mi się skończył jakieś 20/30 sekund przed moim przystankiem i w ogóle kończenie pisania mandatu mieliśmy na zewnątrz bo ja już potrzebowałam wysiąść.
Jeszcze jak kanar jest sam, to często opuści, ale jak w grupie to nie ma co nawet zaczynać dyskusji.
@kaaban: XDD ale jesteś #!$%@?. I co w tym złego, że ludzie optymalizowaliby podróż pod kątem finansowym?

@Wygryw_z_wyboru: tak, z całą pewnością brak QR code w wagonach metra wymyślił jakiś idiota.

Na szczęście babeczka ma pewne uznanie odwołania (:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wygryw_z_wyboru: Nie, masz 75 minutowy. W rzymie wchodzę do metra i mogę przez cały dzień nie wychodzić...

@sliti666:

jestes jakims kloszardem zeby stac caly dzien na peronie?

@Wygryw_z_wyboru

Czyli pobieranie takiej samej opłaty za stanie na peronie co za aktywną jazdę metrem jest wg ciebie ok?

@Flypho:

Metro jezdzi w godzinach szczytu co 2.5 min, rzeczywiscie tracisz w ciul kasy, a jak ktos chce jechac 20 min biletem na
@josedra52: Jedyne dobre rozwiązanie to własny pojazd lub HO, szkoda nerwów na wagony bydlęce.

Ludzie korzystają z mpk aby dojechać do pracy i płacą podatki w mieście, a tu jeszcze się ich szczuje kanarami

Mam nadzieję że zasrane miasta wojewódzkie stracą status "jedynych miejsc gdzie jest sensowna praca" i ludzie odpłyną do mniejszych miejscowości
jest jakiekolwiek racjonalny argument, dlaczego kasownik nie mógłby być w pociągu?


@historiofil: zgaduję, że dlatego kontrole biletowe robione są na peronach, a tak kontrolerzy musieliby łazić po wagonach. Na samym początku jak bramki wprowadzali to pamietam ze byl lament ze nie mozna babci na metro odprowadzic bo tez bilet trzeba kupić, żeby wejść ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: no okej ale to wymagalo by wprowadzenia nowych biletow tylko i wylacznie dla metra, ewentualnie nowego systemu biletowego. W warszawie na jednym bilecie pojedziesz kazdym srodkiem publicznego transportu
@josedra52: Jedyne dobre rozwiązanie to własny pojazd lub HO, szkoda nerwów na wagony bydlęce.


Ludzie korzystają z mpk aby dojechać do pracy i płacą podatki w mieście, a tu jeszcze się ich szczuje kanarami

Mam nadzieję że zasrane miasta wojewódzkie stracą status "jedynych miejsc gdzie jest sensowna praca" i ludzie odpłyną do mniejszych miejscowości

@Phallusimpudicus: Tak tak, wszyscy płaca podatki XD a najczęściej najgłośniej krzyczą ludzie poniżej 26 roku życia,
@Wygryw_z_wyboru: Nie, ale jak byłem w obcym mieście, to zdarzyło mi się pójść na zły peron/szukać peronu/ pojechać na zły przystanek itd. i dobrze było wiedzieć, że nie muszę specjalnie przepłacać, żeby zmieścić się w limicie czasu, że mogę stać w metrze i analizować jak pojechać na luzie.