Wpis z mikrobloga

@Wygryw_z_wyboru: czas podróży pomiędzy stacjami/przystankami, tak jak w niektórych polskich miastach. ja też dostałem kiedyś mandat w krakowie bo jechałem 21 minut, mimo że według rozkładu powinienem 14 minut


@MaxVerstapen: I co w tym jest dziwnego? Bardzo dobrze ze dostałeś mandat. Jakby wprowadzic twój system to ludzie nic by nie robili tylko kombinowali żeby skasować bilet na tym konkretnym przystanku X min od celu podróży
Jechałeś kiedykolwiek metrem w Polsce? Perony to też infrastruktura którą trzeba utrzymać.


@kaaban: I przystanki autobusowe też. I płacisz za to w biletach/podatkach. Obecne rozwiązanie prowadzi do debilizmów, lepiej czekać przed bramką aż pociąg podjedzie a potem zbiegać ze schodów żeby zdążyć narażając zdrowie po to aby jak najmniej czasu spędzić na peronie.
@MaxVerstapen: I co w tym jest dziwnego? Bardzo dobrze ze dostałeś mandat. Jakby wprowadzic twój system to ludzie nic by nie robili tylko kombinowali żeby skasować bilet na tym konkretnym przystanku X min od celu podróży


@kaaban: Ale to przecież aktualny system właśnie powoduje, że ludzie mogą kombinować jak skasować później bilet.
Skoro w rozkładzie jest 14 minut, to kupując bilet na 20 minut powinienem przejechać.
Jak są korki i