Wpis z mikrobloga

Nic dziwnego, że p0lki mają renome najłatwiejszych dziewczyn na swiecie. Kobiet bez ŻADNYCH standardów. Gdyby p0lke porównać do skarbca to jej wnetrza chroniłyby drzwi obrotowe, cala zawartość już dano wywieziona by była za granicę, a otwierając każda ze skrytek odkrylbys, że ktoś tu już był i nasrał do środka #inpost.
p0lka śrubuje wymagania dla chłopca z Polski, kiedy dla przybysza z argentyńskiego buszu nie ma żadnych wymagań.
Może on być krasnalem jej wzrostu (173cm) - ważne, że ma opaleniznę w zimie i myli jej imie o poranku mówiąc do niej "Ola".

#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #badoo #zwiazki #podrywajzwykopem #blackpill #redpill #wzrost #manlet
BurzaGrzybStrusJaja - Nic dziwnego, że p0lki mają renome najłatwiejszych dziewczyn na...

źródło: comment_16475350667WF8V3ntwGTvi5Pdy28rUf.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale ja nie jestem z Wawy, a tam to pewnie ludzie najwyżsi w Polsce.


@Teutonic_Reich: Możliwe, kiedyś chodziłem z laską i pytam się jej ile według niej mam wzrostu powiedziała 170 cm. Dosłownie każdy chłop na ulicy mnie mogował i tak to wygląda.
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Poszedłem do klubu latino gdzie w c--j erasmusów z całego świata i gnije bo jestem wyższy od 3/4 chłopa tam xD No generalnie murzyni są niscy, pewnie murzyni z ameryki są już wyżsi, ale u nas erasmusy z jakieś afryki albo innego k--------a
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Warszawa to w ogóle ciekawe miasto. W sensie patrzyłem na statystyki i jest to jedno z niewielu miast w polsce gdzie jest więcej kobiet niż mężczyzn. Nie brałem jednak pod uwagę, że w warszawie jest naprawdę ogarnięta konkurencja i spoko oskarków i w ogóle bananów.

Plusem jest to, że wyleczyłem się z kompleksów bo myślałem, że goście z zagranicy to jakiś wyższy poziom. Wizualnie to są często gorsi od
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: W klubach też widziałem murzynów z polkami ale to też mocno odbiega od fantazji gości z tagu blackpill bo te laski często były brzydkie i ulane. Czasami się zdarzały ładne polki z murzynami ale m----n też wtedy przystojny raczej.
  • Odpowiedz
Potem to już bez większego znaczenia, ale ja w przeciwieństwie do wielu uznaje azjatki za mało atrakcyjne.


@Teutonic_Reich: Zgodzę się co do chinek których jest trochę w warszawie, ale czasami widziałem koreanki i koreanki naprawdę są piękne. Różnica jest duża. Chinki są ulane, niskie, raczej pucowata twarz, Koreanki bardziej smukła twarz i że tak powiem białe rysy.
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: A i jako kombo powiem ci, że koleżanka mojej byłej która była chinką i lezbą przystawiała się do mojej laski i kazałem jej w------ć ją z znajomych później jak się wszyscy spotkaliśmy w erasmusowym gronie to ta chinka miała wzrok jakby chciała mnie z-----ć xD typowa warszawa jest typową warszawą

w sumie czasami myślę że po co ja w ogole zyje w pl skoro z tymi polakami to mam
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: u mnie białe > koreanki i japonki > mulatki > latynoski > chinki > hinduski > czarne

czarne jak widzę to najczęściej są wręcz ohydne zwłaszcza z tymi dredami blond. mulatki już bardzo fajne ale to przez domieszkę białej krwi.
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Wiesz co, jestem introwertyczny ale trochę tryhardowałem w życiu i lubiłem chodzić do klubów czy to sam czy z kumplem.

A co do towarzystwa to serio często się rozczarowałem bo spodziewałem się czegoś lepszego ale z drugiej strony poczułem ulgę bo polscy faceci to naprawdę, jak mówiłeś, nie jest jakaś gorsza "rasa" w porównaniu z zachodem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Grash-Varrag-Arushat: chłopaki mitomani z tagu produkują straszne bzdury, ale chociaż z polotem i fantazja brzechwy, więc się można pośmiać. Autystyczna radość dla wszystkich
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz