Wpis z mikrobloga

Skąd się na wykopie to wzięło,że wykopki przegrywy dostają prawie orgazmu na myśl ,że teraz tyle Ukrainek będzie w Polsce, rzekomo chętnych do związku z Polakami?
Skąd na wykopie u przegrywów najczęściej takich koło 30tki,którzy mieszkają jeszcze z rodzicami tak wielka chęć związku i pożądanie w kierunku dziewczyn w wieku 18/19 lat i ich po prostu już przesadne mocno idealizowanie ich? Ciągła żółc i gorycz i notoryczne od kilku lat wypisywanie,że laski powyżej 21 lat to fizycznie szlaufy i calkowity odpad i że są już odpadami psychicznymi w ego wysokości Everestu..
Pytam całkowicie serio…
Nie czaje jak można myśleć,że kobiety z Ukrainy,które nie widzą co będzie z ich krajem,co będzie z ich dziećmi, mężami,narzeczonymi czy chłopakami rzucą się od razu w ramiona jakiemuś samotnemu kawalerowi z magazynu mieszkającemu z rodzicami albo w jakiejś klitce.
Ludzie, one tam tracą i giną ich rodziny, w ich kraju jest wojna i mają ważniejsze rzeczy do robienia niż matkowanie jakimś dużym dzieciakom. Macie już wyprane mózgi tym idealizowaniem kobiet o innej narodowości i nienawiścią do kobiet z własnego podwórka. Jak nie radzicie sobie z kobietami ze swojego kraju,to nie liczcie,że magicznie kobiety z innych krajów rzucą się wam do nóg,bo rzekomo mają inne wymagania xD
To samo tyczy się typów,którzy idealizują dziewice i dziewczyny w wieku 18/19 lat. Jestem święcie przekonany i raczej na pewno tak jest,że te dziewczyny,które są z tymi prawie 30letnimi chłopami mają problemy psychiczne. Chociażby daddy issues, brak ojca w rodzinie.
Najczęściej właśnie szukają starszego chłopa,który się nimi będzie opiekował itd
Jesteście bydlakami Ci,którzy wykorzystujecie to.
Wam się tylko i wyłącznie wydaje,że dziewczyny w tym wieku są idealne do związku.
Kurna te dziewcyzny dopiero skończyły ogólniaki i zaczęły studia niektóre,to jakie mogą one mieć wgl doświadczone życiowo i mieć pojęcie o życiu?? Jeszcze zabawniejsze jest to,że te chłopy niby twierdzą,że mają z tymi dziewczynami wspólne tematy i że niby takie mądre i inteligentne one są doświadczone i inne pierdy xD To tylko dowodzi temu,że jesteście jeszcze opóźnieni i nie dorośliście wgl do związku i potrzebujecie kilka lat,żeby dorosnàc jeszcze,bo nie wiecie nic o życiu. Jest tu jeden taki,co pisze codziennie od jakiegoś czasu baity o związku z 19 latką mając 28 lat i opisuje jak to niby w niego zapatrzona jak w obrazek jest a sam mieszka ze starymi i się żali,że starzy mu perkusji nie pozwolili kupić xD nie będę go niestety tu oznaczał,żeby tu szambo nie wypłynęło bardziej.
Dziewczyzny,które są jeszcze w wieku nastoletnim i zaczęły być samodzielne i radzić sobie same i walczyć o siebie to niestety miały źle w domu zazwyczaj i chciały się wyrwać z syfu. Wy i ja nie macie co się równać z takimi dziewczynami.

Skończcie śnić na jawie i weźcie się ogarnijcie w końcu,bo nawet chyba ja mając 21 lat nie mam takich urojeń (dla mnie blackpill trochę jednak ma racji,ale nie całkowicie) jak wy tutaj macie…
Aż się czasem już tego czytać nie chce czasem jakie wy macie wyobraźnia tutaj..

#zwiazki #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #przegryw #seks #tinder #urojeniaprzegrywoidalne #p0lka #madka #pytanie #ukraina #polska #ukrainka #milosc #psychologia #samotnosc #blackpill
  • 115
Skąd na wykopie u przegrywów najczęściej takich koło 30tki,którzy mieszkają jeszcze z rodzicami tak wielka chęć związku i pożądanie w kierunku dziewczyn w wieku 18/19 lat i ich po prostu już przesadne mocno idealizowanie ich?


@xydeN-: bo kobieta w wieku 19-20 lat oferuje ci pełną wersje siebie?
- ładne, młode ciało
- chętna na seks, eksperymenty
- szczerze cię pożąda i dba o ciebie, stara się zaskakiwać, zrobi głupią kolacje czy
Japrdl a wieku 24-25 lat to co? Cała pomarszczona i wszystko wisi?


oczywiście że tak, 25 latki wygląją już często jak gówno, bo do 20 kobieta nie musi jakoś specjalnie dbać o diete, a 20-25 wystarczy że zaniedba diete, doda fajki i alko i ma 20+ kg dodatkowej wagi w wieku 25

@xydeN-: tak tak, jeszcze powiedz że 30-35 letni zakolak, łysy, siwy p0lak z kartoflaną, czerwoną mordą, zmarszczkami, niewielkim poziomem
@Pozytywny_gosc:

bo kobieta w wieku 19-20 lat oferuje ci pełną wersje siebie?

- ładne, młode ciało
- chętna na seks, eksperymenty
- szczerze cię pożąda i dba o ciebie, stara się zaskakiwać, zrobi głupią kolacje czy śniadanie, kupi prezent, zorganizuje ci urodziny
- pozytywnie nastawiona do życia, uśmiechnięta
- zero presji społecznej, wystarczy dla niej że masz pracę, samochód i mieszkasz w normalnych warunkach
- nie ma traum po chadach
-
@Pozytywny_gosc:

oczywiście że tak, 25 latki wygląją już często jak gówno, bo do 20 kobieta nie musi jakoś specjalnie dbać o diete, a 20-25 wystarczy że zaniedba diete, doda fajki i alko i ma 20+ kg dodatkowej wagi w wieku 25


Poucz się biologii trochę frustracie dzbanowaty a później wypisuj te swoje wysrywy
Szkoda Ci wgl odpowiadać
@Pozytywny_gosc:

VS kobieta w wieku 30 lat - wersja demo
- 20-30 gości na ONS/FWB
- alpha widow, borderline, tęstkota za chadami
- brzydkie, rozwalające się ciało
- mała chęć na seks - najlepiej 5 minut misjonarza po ciemku - tylko w celu stworzenia gówniaka
- po osiągnięciu celu (gówniak, ślub) seks raz na 1-3 miesiące - z litości, nie pożądania, leży jak kłoda i ma #!$%@?
- nie pożąda cię,
@navaare: Mireczku o jakich narodowościach mówisz? Miałem do czynienia z dziewczynami z innych państw i w sumie naibardziej kumate były Włoszki i południowe Słowianki (Chorwacja, Słowenia) natomiast Ukrainki o których pisze OP zawsze jakieś takie dzikie się trafiały, niekumate w sensie; niby śmieszki ale nie rozumiały ironii, niby zdystansowane ale często brały żarty bardzo do siebie - no ogólnie nie dogaduję się z nimi za dobrze.
Bottom tier z dziewczyn które
@Eluno:

natomiast Ukrainki o których pisze OP zawsze jakieś takie dzikie się trafiały, niekumate w sensie; niby śmieszki ale nie rozumiały ironii, niby zdystansowane ale często brały żarty bardzo do siebie - no ogólnie nie dogaduję się z nimi za dobrze.


Ciiii nie psuj im marzeń
Ukrainki są cudne a ty się nie znasz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Krynicka: To są tylko i wyłącznie moje osobiste odczucia wobec dziewuch z tych państw, ale; Turczynki wiecznie #!$%@? albo ućpane bo Allah zabronił pić no i karakany same prawie a ja lubię wysokie baby, Niemki chamice straszne, zero dystansu, mało towarzyskie. Na końcu Hiszpanki które są syfiarami #!$%@? z litanią roszczeń.
Jak to wygląda u ciebie?

@xydeN- ale mając 31lvl mimo tego co napisałem wyżej wybiorę 19 zza Buga niż rówieśniczkę
@Eluno:

tego co napisałem wyżej wybiorę 19 zza Buga niż rówieśniczkę krajankę


Ja was kurna nie czaje nic a nic
Nie myślicie przyszłościowo tylko myślicie o chwili,że dopóki ma 19 lat i ciało jest młode i nie rozwinęło się czasem do końca to chcecie ruchac i ruchac a co będzie dalej to się pomyśli
Wy jesteście niektórzy chyba gorsi od lasek bo to na nie gadacie ze jedna wartością jakie uznają
@xydeN-: Dwie godzinki temu wróciłem od super dziewczyny w FWB, lat 33 - ziomeczki się pytają czemu się z nią nie zwiążę skoro jest tak zajebiście, koleżanki mówią, że jest im jej szkoda i że ją wykorzystuję bo nie chcę wejść w głębszą relację.
I teraz odbijam piłeczkę odwracając to co napisałeś: teraz jest wszystko super gites, żyć nie umierać. Ale Miras patrz, mija 10 lat i co, ja jestem jurnym
@Eluno: Ja jestem kobietą. Zapytałam z czystej ciekawości. Mogę jedynie wypowiedzieć się nt mężczyzn.
Jeśli chodzi o kobiety, mogę się wypowiedzieć jedynie nt urody.
A co to napisałeś w ostatnim komentarzu to brak empatii. Skoro uważasz tak jak uważasz, to odpuść po prostu tej kobiecie i daj jej spokój, by mogła sobie ułożyć życie z kimś, kto doceni jej przymioty, i baw się dalej z małolatami, którym przynajmniej nie zrujnujesz życia,