Wpis z mikrobloga

Skąd się na wykopie to wzięło,że wykopki przegrywy dostają prawie orgazmu na myśl ,że teraz tyle Ukrainek będzie w Polsce, rzekomo chętnych do związku z Polakami?
Skąd na wykopie u przegrywów najczęściej takich koło 30tki,którzy mieszkają jeszcze z rodzicami tak wielka chęć związku i pożądanie w kierunku dziewczyn w wieku 18/19 lat i ich po prostu już przesadne mocno idealizowanie ich? Ciągła żółc i gorycz i notoryczne od kilku lat wypisywanie,że laski powyżej 21 lat to fizycznie szlaufy i calkowity odpad i że są już odpadami psychicznymi w ego wysokości Everestu..
Pytam całkowicie serio…
Nie czaje jak można myśleć,że kobiety z Ukrainy,które nie widzą co będzie z ich krajem,co będzie z ich dziećmi, mężami,narzeczonymi czy chłopakami rzucą się od razu w ramiona jakiemuś samotnemu kawalerowi z magazynu mieszkającemu z rodzicami albo w jakiejś klitce.
Ludzie, one tam tracą i giną ich rodziny, w ich kraju jest wojna i mają ważniejsze rzeczy do robienia niż matkowanie jakimś dużym dzieciakom. Macie już wyprane mózgi tym idealizowaniem kobiet o innej narodowości i nienawiścią do kobiet z własnego podwórka. Jak nie radzicie sobie z kobietami ze swojego kraju,to nie liczcie,że magicznie kobiety z innych krajów rzucą się wam do nóg,bo rzekomo mają inne wymagania xD
To samo tyczy się typów,którzy idealizują dziewice i dziewczyny w wieku 18/19 lat. Jestem święcie przekonany i raczej na pewno tak jest,że te dziewczyny,które są z tymi prawie 30letnimi chłopami mają problemy psychiczne. Chociażby daddy issues, brak ojca w rodzinie.
Najczęściej właśnie szukają starszego chłopa,który się nimi będzie opiekował itd
Jesteście bydlakami Ci,którzy wykorzystujecie to.
Wam się tylko i wyłącznie wydaje,że dziewczyny w tym wieku są idealne do związku.
Kurna te dziewcyzny dopiero skończyły ogólniaki i zaczęły studia niektóre,to jakie mogą one mieć wgl doświadczone życiowo i mieć pojęcie o życiu?? Jeszcze zabawniejsze jest to,że te chłopy niby twierdzą,że mają z tymi dziewczynami wspólne tematy i że niby takie mądre i inteligentne one są doświadczone i inne pierdy xD To tylko dowodzi temu,że jesteście jeszcze opóźnieni i nie dorośliście wgl do związku i potrzebujecie kilka lat,żeby dorosnàc jeszcze,bo nie wiecie nic o życiu. Jest tu jeden taki,co pisze codziennie od jakiegoś czasu baity o związku z 19 latką mając 28 lat i opisuje jak to niby w niego zapatrzona jak w obrazek jest a sam mieszka ze starymi i się żali,że starzy mu perkusji nie pozwolili kupić xD nie będę go niestety tu oznaczał,żeby tu szambo nie wypłynęło bardziej.
Dziewczyzny,które są jeszcze w wieku nastoletnim i zaczęły być samodzielne i radzić sobie same i walczyć o siebie to niestety miały źle w domu zazwyczaj i chciały się wyrwać z syfu. Wy i ja nie macie co się równać z takimi dziewczynami.

Skończcie śnić na jawie i weźcie się ogarnijcie w końcu,bo nawet chyba ja mając 21 lat nie mam takich urojeń (dla mnie blackpill trochę jednak ma racji,ale nie całkowicie) jak wy tutaj macie…
Aż się czasem już tego czytać nie chce czasem jakie wy macie wyobraźnia tutaj..

#zwiazki #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #przegryw #seks #tinder #urojeniaprzegrywoidalne #p0lka #madka #pytanie #ukraina #polska #ukrainka #milosc #psychologia #samotnosc #blackpill
  • 115
  • Odpowiedz
@Eluno: co do innych narodowości - mężczyźni Niemcy są zabawni, przyjaźni, i lubią wychodzić spotykać się ze znajomymi.
Włosi (zwłaszcza ci na wybrzeżu, bo są wysocy) są niesamowicie przystojni, i ogólnie Włosi lubią Polaków. Są przyjaźni, weseli, sami zaczepiają, zapraszają, itp.
Chorwaci, Grecy - nie wyróżniają się. Nie zauważyłam nic szczególnego.
Żydzi -bardzo gościnni.
Amerykanie -falszywie przymilni i serdeczni, to ich "how are you" to pusta fraza, ich to naprawdę nie
  • Odpowiedz
@Krynicka: niech robi co chce skoro jest taki jurny ogier i nadal taki będzie za 10-20 lat
To,że ludzie mu mówią,że wyglada na 17-18 lat mając 30 to wyssane z palca i beka
Szkoda tylko tej dziewczyny
Chłopu jeszcze dużo brakuje do dojrzałości i patrzy przez pryzmat opróżniania w nieskończoność jajec
Już dość się dzisiaj naczytałem tych wszystkich wypowiedzi od chłopów stąd już mi ręce opadły dzisiaj także już chyba dość
  • Odpowiedz
@Eluno: masz 100% racji, ale zaraz różowe takie jak @Krynicka: i beciaki cie zjedzą

"INTZELU, DLACZEGO NIE CHCESZ BRZYDKIEJ, STAREJ, ZUŻYTEJ MASOWYMI ONSami i FWB RÓWIEŚNICZKI INCELU, TYLKO CELUJESZ W MŁODE!!! WYKORZYSTUJESZ JE OCHYDNY CZŁOWIEKU"

Śmieszy mnie tez to jak kobiety mówią, że przecież są silne, niezależne i generalnie faceci to przecież #!$%@? nie? Ale jak 30 latek jest z 20 latką to ją "wykorzystuje". A czy taka 20 latka
  • Odpowiedz
@Krynicka: Od początku gram z nią w otwarte karty i dziewucha wie, że jest koleżanką. Na wejściu jej to uświadomiłem i wszelkie próby ruszenia relacji na wyższy poziom zbijałem od razu.
Czy mimo to uważasz, że postępuję źle wobec niej niej nie ucinając relacji całkiem, tylko zostawiając ją taką jaką jest teraz?
Sam się długo nad tym zastanawiałem ale doszedłem do wniosku, że z racji tego, że to nie jest gówniara
  • Odpowiedz
@Eluno: no ok, nie napisałeś że ja powiadomiłes.
Skoro tak to ok. Dziwi mnie tylko że ona się tak poniża xD w sensie, że chce przenieść to dalej, a ty nie chcesz, a ona w to akceptuje zamiast odejść. Pewnie liczy, że zmienisz zdanie, a to brak szacunku do samej siebie.
  • Odpowiedz
@xydeN-: no cóż. Ogólnie uważam że nie ma 30latla wyglądającego na 17-18. To tyczy o u płci
Ludzie lubią przesadzać w komplementowaniu. Wystarczy, że ktoś nie wygląda na swój wiek ,tylko 3 do 5 lat młodziej, i już będą robić z takiej osoby nastolatka xD
A przecież jak postawi się taką osobę obok prawdziwego nastolatka to widać różnicę, i widać od razu kto jest kim.
Ja nie neguje tego, że można
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: właśnie napisałam, że jak chce się tak bawić to lepiej z 20latka, bo nawet jak zmarnuje jej trochę czasu, to nie zaprzepaści jej szans na normalny związek z kim, kto będzie chciał z nią być na zawsze. A ty widać nie umiesz czytać, tylko wiesz swoje, że jak jestem różowa do od razu muszę krytykować to co się podoba osobom twojego pokroju.
  • Odpowiedz
@Krynicka: To samo napisałem, nie ja sam sobie ale inni mi dają 17-18 + to trż pojedyńcze przypadki, raz na kilka miechów się trafi, większość daje w okolicy 24

@xydeN-: nie potrafię zrozumieć czemu cały czas traktujesz relację M30-K20 jako exploitowanie baby. M40-K30 już jest wg ciebie git?
  • Odpowiedz
@Eluno: bo jesteś mentalny dzieciak wychodzi na to i tyle
Jeżeli 18-20 łatki są dla ciebie mentalnie dorosłe itd to gratuluje
Świadczy źle tylko o tobie
Koniec i kropka
Nie będę już więcej dyskutował
  • Odpowiedz
@Eluno: ale ja nie napisałam że ty sobie dajesz 17-18, tylko że zabawne jest to, że ty wierzysz w te komplementy, bo tak jak napisałam wyżej, ludzie mają tendencję do przesadzania w kompementowaniu

Przecież nierzadko się słyszy, że mówi się o 40letnich kobietach, które wyglądają dobrze NA SWÓJ wiek, że wyglądają na nastolatki xD np taką Natasza Urbańska
Ona wygląda.lepien od rówieśniczek, i tak samo jest pewnie z tobą, ale nie
  • Odpowiedz
@Eluno: jeszcze tylko dodam, że to nie jest tak, że bedziesz jurnym bykiem w wieku 40l takim, jak byłeś w wieku 18-25. Ja nie chcę cię w ogóle do niczego przekonywać, tylko zastanawia mnie czy Ty serio w to wierzysz.
Przypomnij sobie, jak to było w wieku 18l z seksem. Napewne jak większość chłopaków w tym wieku, mógłbyś mieć orgazm parę razy pod rząd, i nie miałbyś najmniejszego problemu z erekcja
  • Odpowiedz
@jajesione: jeszcze nie spotkałam się z Polka, która wyrażałby niezadowolenie z przybycia Ukrainek. To są ludzie ktorzy uciekają przed wojna i dużo wycierpieli, wszystkie znane kobiety chcą im pomagać i są bardzo życzliwe. Nikt normalny nie myślisz w kategoriach "rywalizacji" o samca w momencie wojny. Są rzeczy ważne i ważniejsze.
  • Odpowiedz
@xydeN-: W styczniu typiara w żabie zapytała o dowód bo myślała, że nie mam 18, okazało się, że jesteśmy z tego samego roku i miesiąca XD
Wrzesień '21 spotkałem kumpla który szedł ze znajomkami na balety i mnie też zapraszał, jego ziomek powiedział, że mnie nie wpuszczą, bo poniżej 18 tylko dziewuszki wpuszczają, jego panna przytaknęła, oboje mieli 23 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Smaczku wszystkiemu dodaje fakt,
  • Odpowiedz
@Krynicka: Ja po tygodniu bez seksu łapię zmazy nocne w tym wieku, więc wiesz XD Nie mam żadnych problemów z kilkoma rundami w łóżku a jeśli mi się nie chce to bardziej kondycyjnie niż erekcyjnie.
Podobno dziedziczymy po drugim pokoleniu a dziadek dorobił się 11 dzieci.
  • Odpowiedz