Wpis z mikrobloga

Otwieram sobie o 6 Żabkę i ciul, brak internetu. No to pierwsze co robię to karteczki na drzwi i w okolice terminala informujące o awarii. Bez internetu karta nie zapłacisz (a dodatkowo nie kupisz doładowania, nie odbierzesz paczki ani nie zapłacisz rachunku). No i sobie czekam bo wsparcie pracuje od 7 rano wiec poza standardowym restartem modemu, który gowno dał, nie mam co więcej zrobić. Po 7 zadzwoniłam, okazało się, ze Orange ma jakaś awarie na pół miasta i wsparcie było zdziwione, ze jestem pierwsza osoba, która do nich dzwoni.

No i jeszcze kij z tym, ze 99% klientów nie zwraca uwagi na te kartki, póki tylko są zawiedzeni, ze nie kupią śniadania to spoko. Tez bym wolała żeby wszystko działało a nie żebym musiała odsyłać ludzi bez zakupów spod kasy.

Ale wśród tych nieczytających informacji cześć (na szczęście mniejszość) ma do mnie pretensje o to, ze:
- dlaczego nie ma informacji na drzwiach
- skoro już wie, ze informacja jest, to dlaczego nie jest większa
- dlaczego nic nie robię żeby zaczęło działać, tylko sobie stoję
- co on ma teraz zrobić niech pani cos wymyśli
- co to za sklep, w którym karta się nie da zapłacić, zbankrutuje bo tak się nie traktuje klientów. Jego nie interesuje, ze to awaria Orange, to moja wina bo jestem #!$%@?

No i tak mi się dzisiaj fajnie dzień zaczyna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zabka #zalesie
Pobierz rudyba - Otwieram sobie o 6 Żabkę i ciul, brak internetu. No to pierwsze co robię to ...
źródło: comment_16473277499gll4wIY5JiNuaUweUvfMl.jpg
  • 175
@rudyba: ja właśnie przedwczoraj byłem w jednej żabce i stała sobie Pani pracowniczka i mówiła tylko co chwilę klientom, że dziś nie można płacić gotówką ani wysyłać lotka i tylko kasy samoobsługowe działają i tak właśnie zacząłem się zastanawiać jako kto ona tam wtedy jest xd bo skoro nie jest właścicielem (lub członkiem jego rodziny), a pracowników być nie może to jak?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rudyba: kto pracował w obsłudze klienta ten się w cyrku nie śmieje XD spróbuj na infolinii powiedzieć klientowi że Visa ma awarie i nie zapłaci ich karta wydana przez żaden bank to dostaniesz zjebe że nieprawda bo karta wydaną przez bank X im się udało zapłacić, #!$%@? że zapłacił karta MC a nie Visa XD
@Lefty: Jest jakiś sposób obejścia przepisów, ze pracownik może być sam w sklepie w niedziele ale w zasadzie może tylko pilnować i dokładać najpotrzebniejsze rzeczy. Nie może nic skasować, nic podać, nawet wskazać palcem, ze „sól jest tam”. I wtedy tylko kasa samoobsługowa działa. Tak się ratują franczyzobiorcy, którzy maja kilka sklepów, lub są zbyt leniwi żeby sami stanąć. No albo chorzy i inne losowe przypadki.