Wpis z mikrobloga

@Duszqable: Bo trzeba się uderzyć w pierś i powiedzieć sobie szczerze, że pierwsze lockdowny to były ślepe strzały ale jednocześnie nikt nie wiedział z czym się mierzymy i jaka taktyka będzie najskuteczniejsza dlatego nie czepiam się nigdy tych pierwszych akcji. Coś trzeba było zrobić. Co innego późniejsze debilne pomysły w stylu godziny dla seniorów, dalsze zamykanie lokali gastro itp.
@zawszespoko ah #!$%@?ć ten rząd tak samo #!$%@?ć Putina i wariatów. liczę że chociaż się skończy cały ten cyrk. ale dzisiaj już w mediach widziałem że próbują nieśmiało odgrzewać wirusa bo wspominali MIMO TRAGEDII NA UKRAINIE W POLSCE NADAL PANUJE ZAGROZENIE EPIDEMICZNE i cyk spocik po ukraińsku z dokturami i dobrymi ukraińcami którzy się zaszczepili bo na lubią i są nam wdzięczni xD
@Shatter: Tak? Mogłeś w szpitalu odwiedzić chorego? Bo chyba nie bardzo. Nawet jakby Ci matka umierała to nie pozwolili by Ci jej pożegnać bo covid. W tym samym czasie na sale do covidowcow wpuszczali ekipy telewizyjne w strojach ochronnych a tobie by nie pozwolili. Tak wiec zakaz odwiedzania był i nadal jest.
No ale narracja jest taka ze jeżeli sprzeciwiasz się obostrzeniom i działaniom rzadu


@Cane: tak, nauką wytarto sobie gębę. Tak po prostu i szkoda, że ludzie nie dostrzegają tej różnicy. Nauka w ogóle tak nie działa. Lockdown to był eksperyment społeczny a naukowe wnioski wyciągnięto z niego dopiero jesienią roku 2021. Negatywne wnioski o stosowaniu tego rozwiązania dodajmy.
Ty chyba juz zapomniałeś jak wyglądały pierwsze lockdowny, ludzie nie mogli jechac do innego wojewodztwa na swieta do rodziny ze wzgledu na covid.


@Duszqable: jakoś jeździli ¯\(ツ)_/¯

legalnie nie xD


@Duszqable: Oczywiście że robił to legalnie ¯\
(ツ)_/¯

Albo nawet 2 miesiące temu - odwiedziny w szpitalu?


@TS_X9: Od roku raz w miesiącu byłem w szpitalach odwiedzać różne osoby i nie miałem z tym żadnych problemów.

@zawszespoko:
To chyba miałeś szczęście - szpitale na Podkarpaciu i Małopolsce od 2 lat nie maja odwiedzin na większość oddziałów.


@TS_X9: Być może, na mazowszu był spokój w 2021.

I przestań wyzywać ludzi od ruskich ounc skoro chcą mieć takie same prawa jak ukraincy w SWOIM kraju i za swoje PODATKI.


@TS_X9: kogo wyzwałem od ruskich onuc?