Wpis z mikrobloga

@TS_X9: Twierdzisz że wszyscy którzy dostają wypłatę w rublach to ruskie onuce? Ta dziennikarka która wyszła z transparentem podczas programu na żywo też? Ci którzy protestują w rosji też?

No nie. To że ktoś dostaje wypłatę w rublach nie oznacza że jest ruską onucą a twierdząc tak to Ty robisz #!$%@?ę z logiki.

Wskażesz kogo od ruskich onuc wyzywam?
Napisałeś ze OP jest opłacany.


@TS_X9: ale nie że jest ruską onucą co chcesz mi wpierać. Masz więc odwagę wskazać kogo od ruskich onuc wyzywam?

Skoro jest Polakiem, pisze na wykopie i sugerujesz ze płaca mu w rublach to chyba nie jest dziennikarka co prostuje?


Ale dalej nie nazywam go ruską onucą. A protestującą dziennikarkę to Ty wskazałeś jako ruską onucę ponieważ bierze wypłatę w rublach.

Czy ty czytasz co ty
@TS_X9: nie lubię jak ktoś mi coś zarzuca i nie potrafi tego potwierdzić dlatego jeszcze raz pytam, wskażesz kogo w tym wpisie nazywam ruską onucą? Potrafisz się przyznać do błędu czy będziesz teraz chował głowę w piasek?
Pisałeś ze ktoś jest opłacany w rublach za wpisy, to co to może oznaczać?


@TS_X9: Że jest opłacany w rublach za wpisy, masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

I tak, miedzy wierszami nazywasz ludzi ruskimi ouncami bo nie wpisują się w twoja wyimaginowana narracje


@TS_X9: Ale kogo nazywam ruską onucą bo nie wpisują się w moją narrację? Masz obiekcje co do tego że Gon70 to ruska onuca?
nazywasz kogoś ruska onuca,


@TS_X9: No Gon70 i do tego się przyznaje. Ty za to zarzucasz mi że w tym wpisie (jak rozumiem) kogoś tak nazywam więc chce żebyś wskazał kogo tak nazywam a jak na razie milczysz w tym temacie próbując mi wcisnąć ciemnotę. To co, wskażesz kogo w tym wpisie wyzywam od ruskich onuc czy masz za małe jajeczka i brak Ci odwagi?

chłopie ogarnij się.


@TS_X9: No
Aha, czyli wpis na wykopie definiuje czy ktoś ma małe jajeczka czy duże?


@TS_X9: Nie, skąd kolejny, tak debilny pomysł?

Nazwałeś ludzi ruskimi oucami i tyle w temacie.


@TS_X9: Wskaż których. Czy te ruskie onuce są tutaj z nami, w tym pokoju? xD
Podałeś pod wątpliwość czy mam małe jajeczka wiec na logikę jesteś tego ciekawy


@TS_X9: Kłamiesz znów i kierujesz się logiką chłopskiego rozumu. Ja jestem tylko ciekaw braku twojej odwagi. Może bili Cię w szkole?