Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: Najbardziej mnie rozwala to, że (zakładając że mieszka gdzieś w US/Kanadzie/UK/Australii) dostałaby aborcję od ręki i o ile nie trafiłaby na wariata to nie miałaby problemu z aborcją, ale jak kobieta chce się wysterylizować to nagle są problemy większe niż Mount Everest.

A tak na serio mam nadzieję, że mentalność ludzi się zmieni i będzie można dokonać sterylizacji na życzenie bez zbędnego zaściankowego myślenia.
  • Odpowiedz
@memifazi: a jakich mniej drastycznych środków powinna używać jeśli nigdy nie planuje dzieci? inne metody polegają na ciągłym pamiętaniu i uważaniu, a tak ma spokój i nie muszą się stresować z partnerem
  • Odpowiedz
g... prawda XD ale widać mózg przeprany


@Kressska: nie g... prawda, tylko tak jest. Wyraźnie napisał, że nie trzeba. Nie, że nie można, nie wolno, tylko nie trzeba. Z logicznego punktu widze jest to poprawne, ale widać jak ktoś ma inne zdanie, to mimo, że jest prawdziwe i logiczne to zaraz trzeba je obrzucić.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Mój były chłopak nienawidził dzieci i ja mu przyklaskiwałam, bo bałam się odrzucenia xD Sama nawet w to uwierzyłam i już w liceum planowałam sterylizację, najlepiej zaraz po osiemnastych urodzinach, a on deklarował, że mi to opłaci. Dobrze, że lekarze jednak odmawiają, ta dziewczyna może i jest pewna swojej decyzji, ale zaczęła się o to starać również w wieku 18 lat. Nic dziwnego, że nie wykonali jej tego zabiegu
  • Odpowiedz
@Mineciarz69: @krowi_placek:
po 1. tak jak @give_me_coffee: wyżej wspomniała, dziewczyna może być pod czyimś wpływem i dlatego lekarze odmawiają. Bądź co bądź to nie jest zwyczajna decyzja, zwyczajnej kobiety

po 2. nie wiem skąd ona jest, ale całkiem możliwe że podpisanie papierka "jestem świadoma, że po tej operacji nie będę mogła już nigdy mieć dzieci, a oprócz tego XXX skutków ubocznych" jest niewystarczające żeby ochronić się
  • Odpowiedz
@JuneJohn: ta użytkowniczka give me a coffee ma dość poważne problemy psychiczne i nie jest wzorem do nasladowania ani do cytowania. Patrząc choćby na to, co napisała powyżej. Jednak sporo ludzi w tym wieku jest juz pewna swoich poglądów.
  • Odpowiedz