Wpis z mikrobloga

#modameska #moda #rozowepaski #niebieskiepaski #ubierajsiezwykopem
Dobre spodnie? Myślę, że koszula, brązowy pasek, w miarę eleganckie buty i będzie ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli nie to piszcie dlaczego nie, a jezeli ok to co do tego.

Reszta zdj. w komentarzu.
źródło: comment_1647182710wYXZH5zY6fPytgLcVc8oyc.jpg

Kupować?

  • Jestem różowa - tak 9.1% (10)
  • Jestem różowa - nie. 18.2% (20)
  • Jestem niebieski - tak. 23.6% (26)
  • Jestem niebieski - nie. 49.1% (54)

Oddanych głosów: 110

  • 17
@awitampanstwa: nie. Krój jak na jeansy, to nie będzie dobrze wyglądać w wersji bardziej "formalnej" czy eleganckiej z koszulą i ładniejszymi butami. To są jasne jeansy żeby sobie włożyć do bluzy i adidasów.
Jak chcesz mieć spodnie w takim kolorze to szukaj chinosów. Chino będą dobrze wyglądać z koszulą i elegantszymi butami.
@awitampanstwa Kupisz spodnie które się podobają różowym, ale nie Tobie a i tak bzikania może nie być.
Kupisz spodnie które podobają się Tobie, bzikania może i tak nie być, ale przynajmniej staniesz w domku przed lustrem i będziesz mógł sobie powiedzieć - cholera, ale zajebiste spodnie kupiłem. ʕʔ
@awitampanstwa: Krój całkiem w porządku, nie za ciasny. Tylko to taka zmutowana hybryda jeansów i chinosów. Jeśli chcesz coś bardziej "eleganckiego" to wybierz chinosy z ciętymi kieszeniami z przodu i zapinanymi z tyłu, bez zbędnych udziwnień. Do tego jakaś jasnoniebieska koszula ocbd i wyglądałoby ok.