Wpis z mikrobloga

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że bycie magazynierem przekreśla możliwość na przekazanie waszych przegranych genów dalej. Dziś sprawdzimy czy chlopiec 174cm zasluguje na miłość.

Pamietacie jeszcze zabawę w tinderowy tenis? Przypominam zasady.

Ja serwuje piłki, a wy jako sedziowie oceniacie czy:
1. Piłka wyladuje w boisku (laska odpisze bez problemu i będzie kontynuować rozmowę)
2. Pilka powedruje na linie (odpisze, ale tak, że ciężko bedzie pociągnąć dalej rozmowę)
3. Pilka zostanie wybita na out(usunie pare/nic nie odpisze)

Pamiętajcie
Nie ma za slabych tekstów, są tylko za słabe mordy.
A moja morda wg photofeelera to takie 6-7/10.

Tag do obserwowania bądź czarnolistowania: #rozmowyprzegrane

#tinder #podrywajzwykopem #badoo #glupiewykopowezabawy #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow
BurzaGrzybStrusJaja - Ostatnio dowiedzieliśmy się, że bycie magazynierem przekreśla m...

źródło: comment_1647104407pDaaplHPq4AXzZNUKX0w1n.jpg

Pobierz
  • 89
@LateNever

Niestety ale miałem podobne sytuacje gdzie mi kazano czekać na ruchanie a inny typ miał je na pstryknięcie palca i też coś we mnie umarło.Najsmutniejsze jest to że one nie widzą nic w tym złego.
Ten światy dla wrażliwych i w miarę normalnych jest trudny do przełknięcia.
Dla kobiet inteligencja i posiadanie jakiś zasad w życiu nie ma wartości,szanowanie kobiet jeśli jesteś facetem który ma jakieś drobne doświadczenia z nimi to
Okazało się że puściła się z jakimś gościem na imprezie w mieście wojewódzkim ale żeby nie wyszło że straciła dziewictwo to wrobila chłopaka jednego w gwałtem.

Oczywiście nie spodziewała się że medycyna jest w stanie określić kiedy doszło do obtarc ale chłopak w wieku 17 lat musiał wyjechać ze wsi bo był spalony


@Wogybogy: Jeśli to prawda to za takie rzeczy, za takie pomówienia powinno być więzienie. Łatwa gwałciciela w naszej