Wpis z mikrobloga

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że bycie magazynierem przekreśla możliwość na przekazanie waszych przegranych genów dalej. Dziś sprawdzimy czy chlopiec 174cm zasluguje na miłość.

Pamietacie jeszcze zabawę w tinderowy tenis? Przypominam zasady.

Ja serwuje piłki, a wy jako sedziowie oceniacie czy:
1. Piłka wyladuje w boisku (laska odpisze bez problemu i będzie kontynuować rozmowę)
2. Pilka powedruje na linie (odpisze, ale tak, że ciężko bedzie pociągnąć dalej rozmowę)
3. Pilka zostanie wybita na out(usunie pare/nic nie odpisze)

Pamiętajcie
Nie ma za slabych tekstów, są tylko za słabe mordy.
A moja morda wg photofeelera to takie 6-7/10.

Tag do obserwowania bądź czarnolistowania: #rozmowyprzegrane

#tinder #podrywajzwykopem #badoo #glupiewykopowezabawy #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow
BurzaGrzybStrusJaja - Ostatnio dowiedzieliśmy się, że bycie magazynierem przekreśla m...

źródło: comment_1647104407pDaaplHPq4AXzZNUKX0w1n.jpg

Pobierz
  • 89
@sa_powody_do_mruczenia: Bardziej chodzi o to, że w tego dyskusjach zawsze pojawia się laska która mówi, że jest inna od reszty. Czasami nie można tego zweryfikować ale czasami wychodzi, że to bzdura. Na przykład laski na wykopie co gadają, że wzrost nie ma dla nich znaczenia a później ktoś je stalkuje i gdzieś piszą na wykopie, że mają chłopa 180cm+.

Może masz rację, ale jesteś statystycznie bez obrazy mało istotna bo przeciętny
@malronos czemu? Jak napisalem jej ze zartuje to od razu odpisala i moglem jej nawet ubliżyć, że jest mało kreatywna a i tak odpisywała. Umówiła się ze mna na piątek, ale w sumie o niej zapomniałem.

widzę, że rozmowa prowadzona pod tezę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@sa_powody_do_mruczenia: źle rozumujesz, ludzie tu są bo rynek matrymonialny jest jaki jest, gdyby był inny, bardziej normalny to nie miałbyś takich rzeczy. 10 lat temu na przykład nie było blackpilla, a teraz jest i to coraz bardziej popularny.

każda akcja ma reakcje, a coraz więcej gości jest zwyczajnie #!$%@? #!$%@? zachowaniami lasek.

to nie jest tak, że ktoś niewinny poczyta sobie na wykopie jakie kobiety są złe i w to uwierzy.
W sumie tu jest w tym troche prawdy, bo mi lekko blackpill zryl beret, ale też pomógł - taka trochę broń obosieczna.


@BurzaGrzybStrusJaja: Powiem tak, wszyscy normicy którzy są w tych słynnych udanych związkach jakich znam nigdy nie słyszeli o redpillu ani blackpillu. Ale to dowód anegdotyczny oczywiście.

Generalnie do tej wiedzy trzeba chcieć dotrzeć a sam tego fakt powoduje, że już coś wcześniej widziałeś.