Wpis z mikrobloga

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że bycie magazynierem przekreśla możliwość na przekazanie waszych przegranych genów dalej. Dziś sprawdzimy czy chlopiec 174cm zasluguje na miłość.

Pamietacie jeszcze zabawę w tinderowy tenis? Przypominam zasady.

Ja serwuje piłki, a wy jako sedziowie oceniacie czy:
1. Piłka wyladuje w boisku (laska odpisze bez problemu i będzie kontynuować rozmowę)
2. Pilka powedruje na linie (odpisze, ale tak, że ciężko bedzie pociągnąć dalej rozmowę)
3. Pilka zostanie wybita na out(usunie pare/nic nie odpisze)

Pamiętajcie
Nie ma za slabych tekstów, są tylko za słabe mordy.
A moja morda wg photofeelera to takie 6-7/10.

Tag do obserwowania bądź czarnolistowania: #rozmowyprzegrane

#tinder #podrywajzwykopem #badoo #glupiewykopowezabawy #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow
BurzaGrzybStrusJaja - Ostatnio dowiedzieliśmy się, że bycie magazynierem przekreśla m...

źródło: comment_1647104407pDaaplHPq4AXzZNUKX0w1n.jpg

Pobierz
  • 89
zastanów się co by z twojego dziecka mogło wyrosnąć. Czy wy się potencjalne dzieciorobay zastanowiliscie choćciaz raz czy wasze geny są w ogóle wartościowe i warte przedłużenia


@konopiapolska: RiGCz

Znam goscia, który jest turbo samoświadomy i zrezygnował z rozmnażania się. Po prostu wysłał żonę do banku spermy. Wybrała nasienie jakiegoś włoskiego giga chada. Dziecko piękne, inteligentne, zdrowe i wysokie :)

Facet niski zak0lak, no typowy p0lak.
nie masz absolutnie żadnego pojęcia czy są udane bo nie wiesz co się dzieje jak Cię przy nich nie ma


@tinder_project: oczywiście ba mam kilku znajomych którzy są ekstremalnymi cuckoldzikami w związkach, ale powiedziałbym, że to standard. Polacy to cuckoldzki naród a laski są wyjątkowo dominujące.

Zabawne jest to, że obcokrajowcy mówią o polkach coś całkiem innego, że to takie kobiece i tradycyjne kobiety xD
zastanów się co by z twojego dziecka mogło wyrosnąć. Czy wy się potencjalne dzieciorobay zastanowiliscie choćciaz raz czy wasze geny są w ogóle wartościowe i warte przedłużenia


@konopiapolska: Czy uważasz, że twoje geny są wartościowe i warte przedłużenia? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mężczyźni chwalący się byciem #!$%@? i ruchaniem bez zobowiązań atakują kobiety.. za dokładnie to co oni sami robią xD


@konopiapolska: I odwrotnie, facet ceni