Wpis z mikrobloga

Gdzie ty widzisz w McDonald’s zestaw za 17 zł?

No właśnie w tym rzecz, że tylko jakieś gówno zestawki poniżej 20 zeta teraz są w Maku - stąd też ten mem.

kebaby teraz też za 17 zł już nie takie #!$%@? jak kiedyś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@yupitr: A kebsy nadal są(bywają) w rozsądnych cenach. Tylko trzeba wybrać odpowiedni lokal. Albo po prostu wybrać się do stolicy
Filip69 - > Gdzie ty widzisz w McDonald’s zestaw za 17 zł?
No właśnie w tym rzecz, ż...

źródło: comment_1647072913XyRG6asMOD8cLAoOhaNTsI.jpg

Pobierz
@ZajebbcieTrudnyNick: Jadłem tam wiele, wiele razy za czasów szkolnych, imo i wg wielu innych ludzi (sądzach po opiniach czy chociażby kolejkach) było smacznie i tanio, co jest rzadko widywanym połączeniem.
Ale przyznam, że dawno tam już nie byłem, zerknąłem jedynie na cennik i zobaczyłem, że nadal jest względnie tanio, więc naskrobałem tego posta - jeśli się zepsuli to szkoda.
@ZajebbcieTrudnyNick:

Sprawdziłem aż z ciekawości i chyba nie jest wcale źle:

Dara Kebab - 4,5 - 1 453 opinie z Google

Kebab z ogromną liczbą opinii mający ocenę 4.5. Zaznaczam - to kebab. Więc trzeba by wziąć poprawkę +0.5 do ocen ze względu na amatorów/fanatyków sushi i innych dziwnych wynalazków. Więc 4.5 to właściwie zamyka skale/to max, bo 5.0 w tego typu lokalach jest nierealne do osiągnięcia.

Więc chyba albo ty
@Viarus_: Jest strasznie przehajpowany. Wolę Kurę Warzyw, ale Efesa mam pod nosem, to #!$%@? i uważam, że jest naprawdę dobry, ale nie tak jak mówią legendy xd