Wpis z mikrobloga

Do wszystkich dzbanów, których boli że ukraińskie dzieci przyjeżdżają w markowych ubraniach:
Gdybyście mogli spakować dziecku tylko jedną walizkę, to też wybralibyście dziecku najlepsze ubrania. A żaden Adidas czy inny Nike lub New Balance to nie jest nic ekskluzywnego. Nawet w Ukrainie. Nie traktujcie ich jak ostatnich dziadów. To ludzie tacy jak my.
#ukraina
  • 100
@Senior_Mordino: Serio są takie #!$%@?, co zwracają uwagę na to w czym dzieciaki przyjeżdżają? To jak nie są biedne, to znaczy, że wojna ich nie dotyka? Co za ruskie onuce...

Chociaż sam mam w znajomych typiarę co na początku mega popierała całą pomoc Ukrainie, dopóki się nie dowiedziała, że na nich też będzie 500+ - no to już przesada dla niej xD - tak, jest jednym z głównych odbiorców socjalu
  • 15
Ma dworcu w Krakowie Ci ludzie wcale nie wyglądają na bogatych, normalnie ubrani niektórzy trochę lepiej inni trochę gorzej tak jak wszędzie. Jakby nie to że mówią po ukraińsku to byś nie rozpoznał czy Polak czy Ukrainiec. A każdy co się #!$%@? niech się wybierze na dworzec i zobaczy te dzieci i tych ludzi, nie da się przejść obok obojętnie.
@Senior_Mordino: swoja droga jak tak sie postawic w miejscu tych ludzi..co prawda zimowke mam z tkmaxxa kupiona za ulamek ceny ale jednak cena startowa tysiunc, iphone, airpodsy, czyli ze mnie jest rockafeller wg czesci spoleczenstwa, wyzsza klasa wyzsza, w razie co niegodnam zadnej pomocy w jakimkolwiek kryzysie humanitarnym, dobrze byc swiadomym za wczasu