Wpis z mikrobloga

Do wszystkich dzbanów, których boli że ukraińskie dzieci przyjeżdżają w markowych ubraniach:
Gdybyście mogli spakować dziecku tylko jedną walizkę, to też wybralibyście dziecku najlepsze ubrania. A żaden Adidas czy inny Nike lub New Balance to nie jest nic ekskluzywnego. Nawet w Ukrainie. Nie traktujcie ich jak ostatnich dziadów. To ludzie tacy jak my.
#ukraina
  • 100
  • Odpowiedz
@Senior_Mordino: dla dużej ilości obywateli tego kraju to w 2022 koszulka z adidasa i flagowy telefon to nadal wyznacznik statusu. jasne zgodzę się że na polskie zarobki bluza za 200/300zł to dużo ale przekalkuluj sobie łbie jeden z drugim ile lat buty za te 300zł i bluza za 200 wytrzymają a ile wytrzymają wasze skórkowe buty dla kawalera które kupuje wam mama i sportowa koszulka polo. ale co tu się
  • Odpowiedz
@Mirekzkolega: będąc w Ukrainie i myśląc stereotypowo :( byłam w szoku, jak pięknie się ubierają Ukrainki. Kijów momentami wyglądał jak Mediolan. Młodzież bardzo schludnie, modnie, pełno markowych znaczków. Piękny kraj i piękni ludzie (i nie mam tu na myśli tylko wyglądu;).
  • Odpowiedz
@plazella: ha tfu na Ciebie. Myślisz, że jesteś kimś lepszym nazywając innych "polactwem" podnóżku każdego uciśnionego Państwa? Ch... z tym, że mają dobre ciuchy, ale jeśli ktoś ma zgromadzony majątek to chyba powinniśmy nie udzielać mu pomocy finansowej, czyż nie? Dlatego chyba warto się zainteresować kto ile ma. Chcecie dzieci śmieci ratować świat, gdy macie głód na własnym podwórku.
  • Odpowiedz
@Senior_Mordino:
Przypomnę tylko, że jak Afgańczycy koczowali na granicy z Białorusią, to wykopki miały przepotężny ból dupy, że siedzieli tam ubrani w markowe ciuchy i z ajfonami w łapach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Senior_Mordino: TO NIE SĄ MARKOWE UBRANIA. Oni mają większy handel z Turcją.
Jak ktoś u mnie w rodzinie jedzie do Turcji na wakacje to wszystkim przynosi zajebiste podróbki oryginalnych ubrań markowych Prada/Polo wiele innych które wyglądają jak te w sklepach. Jakość jest przyzwoita.
  • Odpowiedz
Dziś w robocie też były o to rozdarte dupy. Ruszyli ciężki temat biedy, wojny itp. zgodziłem się odnośnie biedy, ale w ich przypadku umysłowej, można powiedzieć to skrajne ubóstwo. Wypala się już w narodzie bezpiecznik moralności, wielu traci już nawet zapalnik bezwarunkowych podstawowych zachowań, co niby każdy je ma, dostaje się te sterowniki na starcie gdy odcinają nas z USB od matki. W 1933r już ktoś to ładnie przedstawił w regionalnej prasie,
Manieczki_2003 - Dziś w robocie też były o to rozdarte dupy. Ruszyli ciężki temat bie...

źródło: comment_1646713152E9YDUf94pmG9K6YnCEM4v3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Senior_Mordino: Matki tych dzieci nie stać na markowe ubrania, Ukraina jest jak Polska lat 90, to powinny chodzić tak jak my w tamtych czasach. Wtedy nikt nie miał Adidasa to coś tu strasznie śmierdzi. Ukraina jest poziomem zarobkowym niektórych afrykańskich krajów, myślisz że kogoś tam stać pójść do sklepu Adidasa i kupić bluzę czy koszulkę? No właśnie. Zarobki są rzędu 500zł, a taka koszulka markowa jest za minimum 100zł. Myślisz
  • Odpowiedz