Wpis z mikrobloga

Do wszystkich dzbanów, których boli że ukraińskie dzieci przyjeżdżają w markowych ubraniach:
Gdybyście mogli spakować dziecku tylko jedną walizkę, to też wybralibyście dziecku najlepsze ubrania. A żaden Adidas czy inny Nike lub New Balance to nie jest nic ekskluzywnego. Nawet w Ukrainie. Nie traktujcie ich jak ostatnich dziadów. To ludzie tacy jak my.
#ukraina
  • 100
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Senior_Mordino: nie no ale z tą końcówką to przesadziłeś. Te marki są tam zwyczajnie drogie. Zresztą u nas też są drogie, jeśli popatrzysz z perspektywy innej niż 15k. Reszta to wiadomo, przecież nie każdy uchodźca to bezrobotny czy coś xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Senior_Mordino: serio już kogoś boli? Spodziewałem się tego i nawet chciałem o tym pisać, że pewnie będą teraz paljaki segregować ze względu na ubrania, ale myślałem, że tym razem jednak się powstrzymają. Debilowo
@Senior_Mordino: hipokryzja. Wykopki krzyczą ze zarabiają 8 średnich krajowych a zanim by wybuchła wojna to by już siedzieli w Niemczech, ale jak zobaczą młodego ukrainca w nowej beemce i adidasach to piana z ust leci xD
@Senior_Mordino: Też byś uciekała w crop topie, wysokich białych butach i z kosmetykami droższymi niż sklep spożywczy? Nie uważam tak. To co robią Ukraińcy jest żałosne. Nie chodzi tu o same ubrania. Wczoraj miałam sytuacje gdzie caritas rozdawało jedzenie. Właśnie dla Ukraińców. I wiecie co? Nie wyglądali na biednych. Tak naprawdę, teraz nie zarabiasz na siebie tylko na Ukraińca. Dlaczego oni nie mogą pójść do pracy w Polsce? Trudno ruszyć dupsko?