Wpis z mikrobloga

Cześć, moja rodzina i sąsiedzi wzięli pod dach grupę Ukraińskich uchodźców (7 dzieci + 3 osoby dorosłe - ich matki). Organizuję małą zbiórkę pieniędzy dla dzieciaków.

Pieniądze zostaną przeznaczone przede wszystkim na artykuły pierwszej potrzeby, takie jak jedzenie, ubrania, buty, pomoce szkolne itp.

W celu weryfikacji akcji trzy najstarsze dziewczyny nagrały filmik, gdzie mówią skąd są i pozdrawiają serwis wykop.pl

Bardzo proszę o plusika, aby informacja przebiła się do większego grona Mirków i Mirabelek, a jeśli ktoś może wspomóc akcję finansowo, to każda złotówka się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do zrzutki i filmu na YouTube: https://zrzutka.pl/ec62um

bezpośredni link do YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=IKT3xjy1na8

_* Konto w serwisie zrzutka.pl zostało utworzone dzisiaj, wszystkie dokumenty niezbędne do weryfikacji konta został już wysłane, ale serwis ma 2 dni na ich rozpatrzenie._

#pomoc #pomagajzwykopem #ukraina #wojna #uchodzcy #uchodzcyzukrainy #czujedobrzeczlowiek #wykopefekt
Pobierz
źródło: comment_1646557617kshcYOch5MqVWZnbYgw2Vs.jpg
  • 70
12 tyś zł + 3500zł z 500+ miesięcznie na podstawowe potrzeby powinno starczyć.


@system95: Osoby, dla których organizowana jest zbiórka mają swoje domy na Ukrainie i jak tylko sytuacja pozwoli to wrócą do swojej Ojczyzny, spokojnie, z Twoich podatków być może niczego nie dostaną.

Jest to większa grupa, która w pośpiechu musiała opuszczać swoje domy, nie mieli możliwości zabrać zbyt wielu rzeczy osobistych. Nie posiadają obecnie wielu ubrań, butów itp... Jedzenia
Ty chcesz żeby oni tam wrócili jak tu na dzień dobry dostaną 5k zł na rodzinę?


@system95: Tak wrócą, mają tam swój dom, ojca, pracę, szkołę, znajomych, rodzinę. Poza tym jak Ukraina wygra wojnę, to Ukraina się zmieni, wstąpi zapewne do Unii Europejskiej, do Polski co najwyżej będą przyjeżdżać do pracy czasami, lub na wycieczkę.
@Chicane:

Mam wiadomość od @Opposition_Fuhrer ponieważ ma bana:

@Chicane:

Siema, tu @Opposition_Fuhrer chyba nie zauważyłeś że mam bana od wczoraj i nie mogę odpisywać, na twoje PW, ani tutaj. Nagrałeś filmik o jaki prosiłem, wszystko pasuje, więc zgodnie z obietnicą chcę wpłacić 150pln w BTC.

Podrzuć tu adres do wpłaty, to do wieczora prześlę. Pozdrawiam, trzymajcie się tam. Cyber...