Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 945
putinowska propaganda na pełnej parze.. wykop zalany coraz to większą ilością osób pseudo neutralnych, typu "ukraińska propaganda!", "za dużo tej pomocy ukrom..", "nie zesrajcie się z tym tut". Nie dajcie się zmanipulować. Bądźcie dumni ze wspierania sojusznika, bo walczy on z naszym wrogiem, nie tylko za swój kraj ale też za wolność naszego.

Płacz niesamowity, że podczas ww2 nikt nam nie pomógł, a teraz są ludzie którzy pomagać Ukrainie nie chcą xD husaria od siedmiu boleści

A no i dla tych co dopiero wstali: prezydent tut! () miłej i bezpiecznej niedzieli wam życzę

#wojna #ukraina #rosja
Pobierz
źródło: comment_1646550406brpg5c9VUtLoLvRUZa9eAR.jpg
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
tasują się głównie tym że myślą inaczej niż inni

@qwarqq: o to to xD widziałem wrzucony przez jakiegoś konfederate obrazek. Na górze ludzie z maseczkami i kodami qr na czole, a na dole ludzie z flaga Ukrainy na policzku i znów kodem qr na czole xD oni po prostu robią wszystko inaczej niż inni, byle by robić, bo uważają że wszystko na całym świecie to spisek tylko oni są objawieni i
@Powiew_morskiej_bryzy @kaitek666 Jest różnica między dawaniem za darmo biletu, a wpdaniem na pomysł 1200 złoty za każdego Ukrainca. Przecież Polska to bogaty kraj z nadwyżkami budżetowymi. Fundusz odbudowy mamy klepnięty no nie?

To nie rząd ogarnia pomoc tylko zasuwaja ludzie dobrej woli w ogromnym wysiłku plus pomagają samorządy. Jesteście w stanie powiedzieć co ogarnął w tej chwili rząd i jak jest przygotowany? Jak nawet nie mają innego pomysłu niż powiedzieć przez media,
Jakby ktoś nagle wydał dokładne polecenia co pisać.


putinowska propaganda na pełnej parze


@kaitek666: @unhollywood: Nie wiem czemu myślicie, że to efekt ruskiej propagandy, a nie zwyczajnie tego, że Polacy są ogólnie dość zawistnym narodem. Memy z januszem nosaczem, który wkurza się, że "somsiad ma lepiej" nie wzięły się znikąd. W dodatku wszelkie pińcetplusy, które żyją rozdawnictwem - jak to teraz jemu nie dają, a ktos inny dostaje coś za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Astronaut_Dolphin_Detective: w tym kontekście tut znaczy tutaj, że jest. Jest to nawiązanie do jednego z nagrań jakie nagrał prezydent wraz z resztą głów państwa. Z tego co pamiętam to po to, by zniwelować plotki o rzekomej ucieczce prezydenta przed wojną.
A co do pseudominu, to nie wiem.
najlepsze są te posty "czemu mnie nie słuchacie?!" xD może dlatego że Polacy przez lata nauczyli się rozpoznawać ruska gowno-propagande


@qwarqq: XD Tak się nauczyliście że bez popity łykacie nawet największe debilizmy siane przez Ukraińców a jak ktoś wam raczy powiedzieć że Ukrainskie rewelacje nie mają żadnego pokrycia w dowodach czy są zwykłym fejkiem to krzyczycie huuurrrr durrr RUSKA ONUCA.