Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pawelkomar: Jeśli on faktycznie był jednym z pilotów zrzucających bomby na osiedla, to liczę na egzekucję, a nie wymianę jeńców. Tacy powinni przed wjazdem do Kijowa wisieć na latarniach.

@DyG121: dokładnie. Wcześniej pisałem, by wysyłać do hagi, ale tam w celi miałby lepsze życie niż w obesranej rassiji
@pawelkomar: Wielkie oburzenie wykopków, bo dwaj młodzi żołnierze sobie żartują z pojmanego wroga. Łe seba my już nie kibicujemy tej Ukrainie, ja myślałem, że to są rycerze jak z eposu, a to są zwykle chłopaki, co się chcą mścić.
Brawo, tak dokładnie jest. W strefie działań wojennych bardzo różni ludzie - z różnych grup społecznych, z różnymi doświadczeniami, kapitałem kulturowym - są zmuszeni do ryzykowania własnego życia i oglądania przerażających obrazów.
@pawelkomar: Jakiego przeciwnika chcemy? Zdesperowanego, który się boi, że go wykastrują, więc będzie walczył do końca bo woli zginąć niż cierpieć tortury, czy jednak takiego który wie, że jak oleje rozkazy i da nogę z czołgu, i się podda to dostanie herbatki a resztę wojny spędzi pod kocykiem? Dlatego jeńców trzeba niestety traktować dobrze i taki też przekaz o dobrym traktowaniu puszczać w świat.
@dilven: @troglodyta_erudyta: @josedra52: Ale wy #!$%@? jesteście żałośni. Gość 5 minut wcześniej mordował cywili, brał udział w ludobójstwie, ci żołnierze mogli przed minuta stracić na froncie swojego przyjaciela z jednostki, a wy siedzicie sobie wygodnie w wypierdzianych fotelach i znudzeni piszecie "nie no, takie żarty to już przesada". Żałosne.
D.....o - @dilven: @troglodyta_erudyta: @josedra52: Ale wy #!$%@? jesteście żałośni. ...

źródło: comment_1646519893FXhBiEuJvtNNQ6X1zpEg7o.jpg

Pobierz