Wpis z mikrobloga

Minął tydzień wojny.

Jakby mi ktoś tydzień temu powiedział, że szeroko pojęty Zachód w tydzień jest w stanie w zasadzie zlikwidować rosyjską gospodarkę i walutę, a rosyjska armia przez tydzień nie jest w stanie zająć ani jednego istotnego miasta w biednej Ukrainie to bym powiedział, że ten ktoś jest odklejeńcem i totalnym naiwniakiem.

Cholera, jak to się stało, kto nam wmówił, że Europa jest słaba, leniwa i niezdolna do niczego? Dlaczego w to wierzyliśmy?

#wojna #rosja #ukraina #przemyslenia #feels #oswiadczenie #uniaeuropejska #europa #nato #gospodarka
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

, a rosyjska armia przez tydzień nie jest w stanie zająć ani jednego istotnego miasta


@Disegno: no tu poleciałeś. Tydzień to bardzo mało czasu na zajęcie istotnego miasta a i tak rosjanom się udało, Charków jest już otoczony i poza kontrolą Ukrainy.
  • Odpowiedz
Cholera, jak to się stało, kto nam wmówił, że Europa jest słaba, leniwa i niezdolna do niczego? Dlaczego w to wierzyliśmy?


@Disegno: Bo jest. Rosja jest dużo słabsza i nawet dziecko to wie. Jedyne czego się nauczyłeś to że jesteś podatny na dezinformację jak małe dziecko na darmowe cukierki.

Zapamiętaj to i jakie zmiany wejdą tylnymi drzwami.
  • Odpowiedz
@lord_xenu: Nawet dziecko… No właśnie farmazony p--------z, bo jakby cię spytać miesiąc temu to byś twierdził inaczej. Wielki znawca tematu xd to idź i przerwij te wielkie zmiany, oświeć wszystkich swoją mądrością
  • Odpowiedz
Zajęli Czersoń, do Melitopola w sumie weszli jak do siebie


@Mirkosoft: Pisałem o istotnym mieście. Te wymienione to są przeproszeniem pipidówy, nie wiem czy mieszczą się w top20 największych ukraińskich miast, może Czersoń.
  • Odpowiedz
@Disegno: mija tydzień wojny i co ? nic. Nadal trwa i niewiadomi ile potrwa. Ale jak ktoś śmie mieć wątpliwości, to jest ruską onucą. Ludziom odjebąło do reszty
  • Odpowiedz
Jakby mi ktoś tydzień temu powiedział, że szeroko pojęty Zachód w tydzień jest w stanie w zasadzie zlikwidować rosyjską gospodarkę i walutę, a rosyjska armia przez tydzień nie jest w stanie zająć ani jednego istotnego miasta w biednej Ukrainie to bym powiedział, że ten ktoś jest odklejeńcem i totalnym naiwniakiem.


@Disegno: Wielokrotnie pisałem na wykopie że Rosja jest znacznie słabsza niż się wszystkim wydaje. I przeważnie dostawałem fale minusów bo
  • Odpowiedz
@Disegno: Ale Europa jest relatywnie słaba i leniwa. Tylko zadziałały 2 czynniki:
1) naprawdę ktoś ją wkurzył
2) przeciwnik, który prężył muskuły a tak naprawdę gospodarkę to ma na poziomie Włoch czyli jednego państwa europejskiego i to nie najsilniejszego
Prawdziwy sprawdzian(oby nigdy on nie nastąpił) byłby, gdyby konflikt był z jakimś prawdziwym mocarstwem jak Chiny albo USA.
  • Odpowiedz
@Disegno nie kto wmówił tylko kto uwierzył w to? przecież trzeba być debilem, ruskim trollem albo jednym i drugim żeby w to uwierzyć w dzisiejszych czasach gdzie można sprawdzić ogólnodostępne fakty
wykopki to takie debile są że nawet im sie nie chce sprawdzić faktów i poszperać w źródłach na jakiś temat i tylko p------ą powielając mity ku uciesze ruskich trolli
  • Odpowiedz