Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu lewackich dzbanów, dopóki nie zajrzałem na wypok xD

W sprawie odgryzionego palca w #przemysl kilku dzbanow wypieralo wiadomosc do samego konca, a jak zostali wyjasnieni to pozostalo juz tylko schowac glowe w piach i dodac mnie na czarna. Pewnie dalej uwazaja to za fejk, nawet potwierdzenie policji i samego prezydenta miasta to za malo xD

@ItsFine sugerowal ze to fejk, ze ktos sie włamał na oficjalną stronę FB Pogotowia Ratowniczego i wstawił losowe zdjęcia z internetu xD

@ish_waw poszedł o krok dalej i groził mi służbami i policją, bo rozpowszechniam niby fejki xD

Wtórował mu @Filipterka25 bo wg. niego ratownicy byli ubrani w dziwne stroje, a rany zdawały się być fotomontażem xDDDD

Skąd się tacy ludzie biorą? Syndrom wyparcia czy co?

0micr0n - Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu lewackich dzbanów, dopóki nie zajrz...

źródło: comment_1646223683ZgINIyyhnoqSQry3WG46Ue.jpg

Pobierz
  • 53
Ale mam polew z takich dzbanow


@0micr0n: gdzie ja powiedziałem, że to informacja nieprawdziwa albo nazwałem cię onucą? XDDD Przecież sam napisałem w komentarzu, że informacja jest prawdziwa.

To wy od wczoraj zalaliście wykop jakimiś zdjęciami i screenami o morderczych murzynach. Jak na miasto całkowicie pogrążone w anarchii, to ten jeden ranny ratownik wygląda mizernie.
No ale rozumiem, trzeba do ostatku ratować się czym popadnie, by wyszło na swoje¯\_(ツ)_/¯