Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu lewackich dzbanów, dopóki nie zajrzałem na wypok xD

W sprawie odgryzionego palca w #przemysl kilku dzbanow wypieralo wiadomosc do samego konca, a jak zostali wyjasnieni to pozostalo juz tylko schowac glowe w piach i dodac mnie na czarna. Pewnie dalej uwazaja to za fejk, nawet potwierdzenie policji i samego prezydenta miasta to za malo xD

@ItsFine sugerowal ze to fejk, ze ktos sie włamał na oficjalną stronę FB Pogotowia Ratowniczego i wstawił losowe zdjęcia z internetu xD

@ish_waw poszedł o krok dalej i groził mi służbami i policją, bo rozpowszechniam niby fejki xD

Wtórował mu @Filipterka25 bo wg. niego ratownicy byli ubrani w dziwne stroje, a rany zdawały się być fotomontażem xDDDD

Skąd się tacy ludzie biorą? Syndrom wyparcia czy co?

0micr0n - Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu lewackich dzbanów, dopóki nie zajrz...

źródło: comment_1646223683ZgINIyyhnoqSQry3WG46Ue.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
Czyli z forsowanych przez prawaków informacji nt. uchodźców, że dokonują grabieży sklepów, napadają na ludzi, gwałcą kobiety, Przemyśl pogrążony jest w chaosie. Potwierdziła się dosłownie jedna informacja, że jeden ciapak zaatakował ratownika.

Epickie zwycięstwo polskiej prawicy XDDD


@Normie_Lurker: Prawica wiernie informuje o stanie faktycznym.
To ty chętnie podłapujesz ruską propagandę, że Polacy to rasiści.
Polacy rasiści, każdy rusek
  • Odpowiedz
Prawica wiernie informuje o stanie faktycznym.


@milymirek: xdddddddd
Prawaki cały czas forsowały narrację, że to imigranci od Łukaszenki. Macie już na to dowody, czy jeszcze obserwujecie i zbieracie informacje?

To ty chętnie podłapujesz ruską propagandę, że Polacy
  • Odpowiedz
myślę, że propagandę putina skutecznie przyswoiły prawaki, jak wczoraj formowały jakieś kibolskie bojówki w celu ochrony miasta przez murzynami, bo zobaczyli parę niepotwierdzonych wpisów necie, że murzyny atakują miasto xdd


@Normie_Lurker: Te słowa które tutaj napisałeś, to właśnie ruska propaganda, jak widać bardzo skuteczna, bo chętnie ją powielasz.
  • Odpowiedz
Te słowa które tutaj napisałeś, to właśnie ruska propaganda, jak widać bardzo skuteczna, bo chętnie ją powielasz.


@milymirek: no ale to właśnie wczoraj prawaki forsowały xdd I to tak, że utworzyli nawet jakieś kibolskie bandy Przespałeś wczorajszą główną, czy jak?
Potwierdzasz, że myślenie nie jest twoją mocną stroną xdd
  • Odpowiedz
Przespałeś wczorajszą główną, czy jak?


@Normie_Lurker: No nie wchodziłem.

no ale to właśnie wczoraj prawaki forsowały xdd I to tak, że utworzyli nawet jakieś kibolskie bandy


@Normie_Lurker: Jak groźnie nazwiesz to tak, ale jak traktować to normalnie, to robią dobrą robotę i tyle. Zwalczają ewentualne ruskie mącenie. Możesz podziękować później.
  • Odpowiedz
Zwalczają ewentualne ruskie mącenie. Możesz podziękować później.


@milymirek: srogie pigułu. tak pomagali, że policja musiała jeszcze się za nimi po mieście uganiać, jakby nie mieli ważniejszych rzeczy do roboty xd

Piłeś? Odstaw wykop xdd
  • Odpowiedz
tak pomagali, że policja musiała jeszcze się za nimi po mieście uganiać, jakby nie mieli ważniejszych rzeczy do roboty xd


@Normie_Lurker: Po co powielasz propagandę ruską?
Nic tak nie działa, jak w propagandzie ruskiej uderzyć w tony antynarodowe.
Lewica w skowronkach się stosuje do tej propagandy ruskiej.
Putin Ukrańców nazywa cały czas faszystami, tak jak wy naszych narodowców. Ciekawa zbieżność. Pewnie przypadkowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@milymirek: Podsumujmy przebieg zdarzeń.
Rano pojawiło się info, że rosjanie będą zalewać fake newsami internet. W okolicach popołudnia pojawiają się jakieś tajemnicze screeny, zdjęcia, przekazy, że uchodźcy robią burdy.
Co robi prawica? Kolportuje te wszystkie wiadomości, masowo je rozgłasza, tworzy jakieś bojówki, które latają po mieście i atakują ludzi o innym kolorze skóry.
Później policja i władze miasta dementują przekaż, jakby uchodźcy byli agresywni.

Co robi prawaczek na wykopie, po tym jak jego środowisko się ośmieszyło i nabrało na zwyczajne fejki? Robi fikołka, że to inni nabrali się na ruską
  • Odpowiedz
Co robi prawica? Kolportuje te wszystkie wiadomości, masowo je rozgłasza, tworzy jakieś bojówki, które latają po mieście i atakują ludzi o innym kolorze skóry.


@Normie_Lurker: Raczej lewica mówi, że tak to wygląda. A w rzeczywistości prawica broni i wspiera Ukraińców wszelkimi możliwymi sposobami, w tym i w mediach + jakieś pół debile myślą że gdzieś pomogą, ale nie mają nic do zrobienia więc mieli tylko specerek.
Ulegasz banieczce lewicowej w
  • Odpowiedz