Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu lewackich dzbanów, dopóki nie zajrzałem na wypok xD

W sprawie odgryzionego palca w #przemysl kilku dzbanow wypieralo wiadomosc do samego konca, a jak zostali wyjasnieni to pozostalo juz tylko schowac glowe w piach i dodac mnie na czarna. Pewnie dalej uwazaja to za fejk, nawet potwierdzenie policji i samego prezydenta miasta to za malo xD

@ItsFine sugerowal ze to fejk, ze ktos sie włamał na oficjalną stronę FB Pogotowia Ratowniczego i wstawił losowe zdjęcia z internetu xD

@ish_waw poszedł o krok dalej i groził mi służbami i policją, bo rozpowszechniam niby fejki xD

Wtórował mu @Filipterka25 bo wg. niego ratownicy byli ubrani w dziwne stroje, a rany zdawały się być fotomontażem xDDDD

Skąd się tacy ludzie biorą? Syndrom wyparcia czy co?

0micr0n - Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu lewackich dzbanów, dopóki nie zajrz...

źródło: comment_1646223683ZgINIyyhnoqSQry3WG46Ue.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
To wy od wczoraj zalaliście wykop jakimiś zdjęciami i screenami o morderczych murzynach.


@Normie_Lurker: Ja tu jestem sam, a ty w jakim biurze siedzisz? Ile tam masz tych białoruskich onuc wokół siebie?
  • Odpowiedz
Ziew. Koniec argumentów


@0micr0n: jakbyś ty miał jakieś argumenty, no dawaj? gdzie ja powielam ruską propagandę xdd

Kolejny etap to juz czarna? xD


@0micr0n: jak chce to możesz mnie dać na czarną, płakał nie będę¯\_(ツ)_/¯ Nie zapomnij jeszcze pousuwać moich komentarzy pod wpisem, żeby nic nie psuło narracji xdd
  • Odpowiedz
@0micr0n wiesz ile w ciągu roku jest ataków na ratowników? W #!$%@?. Niemalże codziennie użeramy się z pijanymi, naćpanymi i chorymi psychicznie ludźmi I wiesz co misiu kolorowy? Większość z nich jest biała... polacy, brytole, niemcy, nawet z typem z australii sie kiedyś biłem w karetce, bo polska wódka mu nie służyła. Codziennie ratownicy są narażeni na ataki i jeden atak na granicy (o ile w ogóle faktycznie miał miejsce, bo
  • Odpowiedz
napadają na ludzi, gwałcą kobiety, Przemyśl pogrążony jest w chaosie


@Normie_Lurker: to już lewactwo sobie dopowiada i potem powiela. Było kilka postów kobiet, które ktoś obłapiał, był filmik z nożownikiem w sklepie, nożownikiem w pociągu, wywiad z ratownikiem i masa zdjęć. Nikt o wymysłach nie gadał oprócz walących do tego konia neuropków
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Kibolskie patrole były odpowiedzią właśnie na te incydenty, bo policja ani miasto nie reagowało. Gdyby nie one to kto wie czy dzisiaj nie byłoby głośno o kolejnych przypadkach napadów, grabieży itp. Na szczęscie już jest spokój (mam nadzieje), chwała kibolom i wszystkim którzy to nagłośnili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@0micr0n: Tacy ludzie biorą się z tego, że na wykop trafiło w ostatnich dniach dziesiątki fejków na temat imigrantów. Ponadto, były informację w ciągu dnia że rosyjskie trole będą działać właśnie podsycając w polsce nastroje anty imigracyjne. Ile informacji były wrzucone? Dwa z nich sie potwierdziły do tej pory, tj. ugryzienie palca i "rabunek" sklepikarza nożem. Były również informacje na temat ataków w pociągach, gwałtach i tym że na granicy
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Nie, potwierdzony jest też np. atak nożownika w lokalnym sklepie w Medyce.

Uderzenie kobiety, pracowniczki uniwersytetu nie ma potwierdzenia w danych policji/PKP, ale prawdopodobnie miało miejsce.

Ogromna część rozmaitych przestępstw jest generalnie nie zgłaszana (w każdym kraju, w każdej sytuacji), więc nie oczekuj, że wszystko będzie miało swoje potwierdzenie w danych policyjnych, czy danych przewoźników.
  • Odpowiedz
te kibolskie patrole


@Normie_Lurker: nawet tutaj czytałem nawoływania do was: 'no i gdzie husaria jak jej trzeba' po doniesieniach o wybrykach ciapaków. I nie są to jakieś wymysły bo są filmy, wywiady, posty. Nikt nie mówił o armii kolorowych czy o inwazji ale jak jakaś część jednak rozrabia i ludzie nie czują się bezpiecznie to wkroczyły patrole.
Już od samego wsiadania do pociągów na Ukrainie były filmy i doniesienia o
  • Odpowiedz
Ogromna część rozmaitych przestępstw jest generalnie nie zgłaszana (w każdym kraju, w każdej sytuacji), więc nie oczekuj, że wszystko będzie miało swoje potwierdzenie w danych policyjnych, czy danych przewoźników.


@Wolfman91: Ale im wcale nie zależy na żadnym potwierdzeniu. To jest celowa działalność mająca na celu zdyskredytowanie i ośmieszenie osoby publikującej takie informacje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@0micr0n: a wczoraj znajomy dostal wpirdol od ortalionowego rycerza pod żabką. No i #!$%@? co z tego? Co wynika z tego, że jeden niedojeb sie trafił na 500k ludu, który wlasnie dojechal do polski. Słyszysz Ty siebie, onuco?
  • Odpowiedz