Wpis z mikrobloga

@Polasz:
Nie wiem, może ja ślepy jestem, ale nie widzę, żeby Staśko pisała coś o delegalizacji wojska polskiego.
Poza tym jak sądzisz, że w obecnych czasach po takiej "służbie" będziesz w stanie walczyć z wrogą armią to powodzenia XD
Dziś cywile są zwyczajnym mięsem armatnim, 100 lat temu sie jeszcze mogli przydać, ale w dobie obecnej technologii to nie ma co cywil brać broni do ręki. Nawet ci "przeszkoleni"
@Gwendeith: jak każdy szczur...
@SirSherwood: wiesz gdzie jest najbliższy schron atomowy?
Jak zachować się w czasie ataku rakietowego?
Czym jest broń chemiczna i co zrobić wypadku takie ataku?
Nie oszukujmy się po służbie nie każdy będzie szedł na front, ale będzie przynajmniej potrafił pomóc ludziom dookoła w razie W.
@Polasz: No nie wiem, bo nie wiem mam #!$%@?? Polsce wojna nie grozi xD Nikt nas nie atakuje, to kwestia bezpieczeństwa mnie nie interesują. Gdybym żył na Ukrainie to bym wszystkie informacje rzadowe bym przeczytał, i bym się pouczył jak np leczyć rany po oparzeniach i tak dalej. Ale w Polsce nic mi nie grozi, więc nie będę marnował swojego czasu.
Co wiecej, czego ty nie ogarniasz, to te informacje można
@CocoJamboolin: w szkole czegoś nauczą :D chyba zdalnie...
@SirSherwood: tylko czubek twojego nasa cie interesuje i myślisz w perspektywie pięciu lat na przód maksymalnie.

W 1991 r. Ukraina posiadała trzeci co do wielkości arsenał nuklearny na świecie, którego pozbyła się w zamian za gwarancje bezpieczeństwa, zapisane w Memorandum Budapeszteńskim podpisanym w 1994 r. przez Stany Zjednoczone, Rosję i Wielką Brytanię.

Teraz żałują tej krótkowzroczności i zapenień o bezpieczeństwie, przecież ich
tylko czubek twojego nasa cie interesuje i myślisz w perspektywie pięciu lat na przód maksymalnie.


@Polasz: Bardziej 50 lat. Jak myslisz, że UE się rozpadnie to powodzenia xD Za dużo hajsu z tego wszyscy czerpią, więc jest wspólny interes żeby to trwało jak najdłużej. I tak jak długo jest UE tak długo nie bedziemy mieli wojny.
A jak uważasz,że będziemy mieli wojne, to powiedz mi które państwo stać na wojne z