Wpis z mikrobloga

@koniecswiatajestbliski: Ja jestem mocno pedantyczny i przeszkadzają mi zapachy. Ale tak, jak kot jest niewykastrowany i dojrzewa to #!$%@? cały, śmierdzi mu futro. Po kastracji futro ma zero zapachu. Zaraz po tym jak zrobi kupę to #!$%@?, ale to #!$%@? tak jak od człowieka po zesraniu się i nieużyciu odświeżacza, potem właśnie pochłaniacze zapachu usuwają smród. I #!$%@? kuweta jak się nie wymieni żwirku i jej nie umyje. Latem to
  • Odpowiedz
@little_muffin: No to już jest wina właścicieli ¯_(ツ)_/¯ Sami z rana idą pierwsze co się odlać a o psie zapominają ? To nic dziwnego, ze biedak nie wytrzymał. Pies ma stałe pory spacerów, których uczy się od małego i oczekuje, ze wtedy z nim wyjdziesz. To jest zazwyczaj rano, po południu i wieczorem. Z psem się nie wychodzi kiedy mu się zachce, chyba, ze się mocno opił czy nażarł i
  • Odpowiedz
@SchwererGustav: @m76859: @LuckyStrike: Nie mam kota i nigdy nie miałam, nie muszę nic wypierać. W większości jest tak jak mówicie, z kuwety czuć, ale dziwnym trafem od kiedy się przeprowadziłam do innego kraju okazało się że ludzie maja w domach koty i psy i nie ma smrodu, syfu i sierści na każdym fotelu.. wiec się da. Może to dlatego że tutaj niewiele osób decyduje się na
  • Odpowiedz
@Lala-Sassy: ja to tylko napisałem z tym wypieraniem aby dopiec panu @LuckyStrike któremu jak widać siadła psycha, zwyzywał mnie i ma bana xD u mnie w domu nic nie śmierdzi, wystarczy z raz dziennie wywalić z kuwety gówna i siki, po jedzeniu umyć miski i jest w pyte mimo ze 2 siersciuchy w domu
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: Z królikami zupełny spokój mam :) czekają grzecznie aż wstanę i dam jesc. W dzień śpią, w nocy z natury trochę grasują, ale tez przystosowały się do mojego trybu życia i są grzeczne w nocy. Pod wzgledem takich rzeczy bardzo mało wymagający gatunek
  • Odpowiedz