Wpis z mikrobloga

  • 21
@to_jest_chyba_kurcze_zart wiem że to tylko mem ale- jak się dba o kuwetę i nie kupuje najtańszego żwiru to potrafi śmierdzieć tylko jak kot się posra na rzadko - przy jakimś zatruciu albo jak zeżre coś czego nie powinien.
Jak ktoś się bawi z kotem w ciągu dnia i przed snem to kot w nocy śpi, ewentualnie można (tak jak ja) zamknąć się w sypialni i mieć #!$%@?. Nie wpuszczamy kotów tam gdzie
  • Odpowiedz
  • 35
@LuckyStrike bo to jest tak, że każdy w jakimś stopniu wypiera rzeczywistość. Jeden będzie wyrzekał się, że w domu nie śmierdzi kotem/kocim gównem, inny że na placu Tiananmen nigdy nic ciekawego się nie wydarzyło. Taka natura ludzka.
  • Odpowiedz
@porterhouse wiesz ze wystarczy zmienić godziny karmienia i zabrać na noc hałasujące zabawki? Kot też potrzebuje miłości i wybawienia, wszyscy myślą, że one robią co chcą, a gowno prawda. Mój nawet sra o zaplanowanej godzinie, bo dostaje żarcie o konkretnych porach.
  • Odpowiedz
@m76859: dopóki nie miałam kota, to też myślałam że kot=wali na chacie. Teraz już wiem, że większość ludzi jest po prostu leniwymi syfiarzami. Trzeba znaleźć dobry żwirek i bardzo często myć całą kuwetę oraz zmieniać żwirek na zupełnie nowy. Nie tylko wyciągać kocie prezenty i dosypywać nowy. Są też filtry i proszki neutralizujące zapachy.
  • Odpowiedz
@little_muffin: Widać, ze nie miałaś psa i nie masz o tym bladego pojęcia. Po pierwsze nie każdy pies budzi się na spacer z kurami. Moj pieseł wstaje później niż ja, a czasami muszę go namawiać na wyjście ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Spacer z psiurem to sama przyjemność i tez motywacja by wychodzić z domu.
Żaden pies nie narobi ci w domu, chyba ze jest to szczeniak lub
  • Odpowiedz
  • 1
@koniecswiatajestbliski to prawda, że w kuwecie #!$%@? po kocie, ale tylko jak jest mu serwowana gówniana karma. Czyli te wszystkie gówna Whiskasy bądź inne najtańsze z Lidla. Jeśli karmi się kota lepszą karma, to zapach jest praktycznie niewyczuwalny.
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: wiem, że to tylko śmieszny mem, ale psy dostosowują się do rytmu właściciela. Żaden pies nie będzie budził Cię na spacer jeśli nie jest to jego naturalna pora, no chyba, że jest chory.

W weekendy, jeśli śpimy dłużej, to pies robi to samo. No chyba, że ktoś psa nie wyprowadza te cztery razy w ciągu doby, wtedy pies będzie marudził, bo chce mi się sikać a nie będzie łał w
  • Odpowiedz